Jó, mímany, ty já ráda mám.

27. června 2011 v 12:13 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Tak jo, jdeme se hádat :D

Ne, myslím, že to nebude potřeba, nicméně bych chtěla rozvinout téma, na které mají různí lidé různé názory. Je to téma, které mě hodně zajímá a považuji ho za fascinující. Dokáži se o něm bavit dlouho a intenzivně.

Nevěřím na duchy, příšery a přízraky, nevěřím na upíry, monstra a zázraky. Ale věřím (a dost přesvědčeně) na mimozenmskou civilizaci. Vlastně mě fascinuje, jak někdo může tvrdit, že mimozemšťani určitě neexistují. Vždyť nikdo z lidí nedokáže přesně určit, co všechno se vyskytuje v naší galaxii, jak je galaxie přesně velká a zda neexistují další.
Lidské radary nedosáhnou daleko a přitom mnoho lidí s jistotou tvrdí, že mimozemská civilizace neexistuje.

Aby bylo jasné - já nevěřím, že většina záběrů neidentifikovatelných létajících objektů (UFO) jsou reálné. Jsem přesvědčena, že jsou to triky, letadla, rachejtle. Hold mnoho lidí honí za senzacemi, ale to je pochopitelné. Ani nejsem přesvědčena i o Rosewellské pitvě mimozemšťana.
Nicméně věřím, že mimozemské civilizace navštívily naše předky, ať už ve starém Egyptě, nebo možná dříve. Důkazem toho jsou vzkazy v podobě hieroglyfů. A podotýkám, že to není žádný výmysl, nebo falsififkát, který někdo vytvořil. Dokonce jsem viděla i autentické fotografie, které pořídil můj kamarád. Měl obrovské štěstí a k těmto rytinám se dostal.Je to prostě fascinující, protože mnoho těch rytin zobrazuje mimozemská plavidla, mimozemský jazyk a i samotné mimozemšťany. Vlastně málo lidí ví, že dnešní podoba mimozemšťana (protáhlý obličej, velká hlava, velké černé oči) vznikla právě z těchto starověkých rytin.

Osobně si myslím, že od té doby nás mimozemšťané nenavštívily.

A teď mě někteří z vás budou mít za blázna.
Něvěřím, že bude konec světa v roce 2012, to fakt ne. Ale čemu bych věřila je, že se bude starověká návštěva znova opakovat. A někteří vědci si to myslí také. (právě otázka mimozemských civilizací je rozděluje do dvou pólů) Tvrdí, že v roce 2012 prý budeme tak emočně vyspělí, že budeme připraveni na setkání s nimi. A proto sí někteří lidé vykládají konec na Mayském kalednáři jakožto zásadní změnu v životě lidí a to v podobě kontaktu s mimozemšťany.
Osobně si myslím, že kdyby se tu objevily, tak by mnoho lidí totálně zešílelo. Hlavně bych i věřila tomu, že první, co by představitele jednotlivých států napadlo by bylo vytáhnou tanky a raketomety a okamžitě je rozbombardovat.

Podle mého názoru, kdyby opravdu přiletěli, nebyli by nepřátelští - proč? Protože všechen svůj vývoj by investovali do techniky, ale ne do techniky vojenské (jako my). Důkazem by bylo právě to, že by byli na takové technické úrovni, která by jim umožňovala přilétnout až sem.
A jak budou vypadat? Možná to budou takoví ti typický alieni, kteří všichni znáte, nebo možná budou vypadat podobně jako my, ale s určitými změnami. Těžko říci. Třeba budou mít podobu, kterou si zkrátka nedokážeme ještě představit. Hodně se také spekuluje o jejich výšce, protože žádný vědec nemůže dokázat, jak moc je náš svět (a lidi v něm) velký ve srvonání s vesmírem. Aby jste rozuměli - pro lidi jsou atomy velmi malé. Existují ještě menší věci než atomy. Ale jak je to ve vesmíru? Najdou se ještě menší věci, než si vůbec dokážeme připustit? To by pak otázka velikosti byla velmi relativní.

Závěrem bych dodala: Nedokážeme si představit, jak je vesmír velký. Nevíme kolik existuje galaxií a planet v nich. Nevíme o vesmíru naprosto nic. A já věřím (ovšem netvrdím, že je to pravda pravdoucí), že je velmi nepravděpodobné aby naše malinká Země byla v celém vesmíru jako jediná osídlena (kór, když opravdu nedokážeme si představit jak je vesmír velký).

Jak daleko jsou v technickém vývoji ostatní civilizace, to asi těžko odhadneme..nicméně 21.12 2012 nebudu schovaná v atomovém krytu ,ale budu stát na kopci s kytičkou, uvítací cedulkou a budu se moc těšit ! :D

A co vy?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Samotář Samotář | Web | 27. června 2011 v 16:32 | Reagovat

1) Najdi si něco o Erichu von Dänikenovi, myslím že se ti to bude líbit...

2) Věřím tomu, že je více slunečních soustav s planetami vhodným pro vývoj života. Náš vzhled je založen na podmínkách ve kterých žijeme.

3) Co když už jsou mezi námi?

4)http://www.youtube.com/watch?v=gsXnK0ouTL8

2 Kůzle Kůzle | Web | 27. června 2011 v 16:48 | Reagovat

[1]:
1) Už jsem od něj četla Vesmírné lety ve starověku, a máš pravdu, líbí se mi to :)
2) Super! Umíš to vyjádřit lépe než já.
3) Hm, já ti nevim..kdyby byli tak inteligenčně a emociálně vyspělí, když by se dokázali dostat až na Zem, zadaptovat se a skrýt se, myslím, že by tu nezústávali ani minutu (kór v ČR), protože by si připadali jako v pralese.
4) Lol, legenda xD

3 Quiquilla Quiquilla | Web | 27. června 2011 v 17:43 | Reagovat

Já teda nebudu stát na kopečku s kytičkou, protože v prosinci bude nejspíš pěkná kosa :D
No, v každým případě, lidi, kteří jsou přesvědčeni, že *dramatickým hlasem* "jsme ve vesmíru sami", jsou pěkní narcisové. Jako pardon, ale to už si o sobě teda kór musej myslet, když tvrděj, že v tom obrovským vesmíru jsme jediná a nejvíce vyspělá rasa. Mimochodem, pokud je to pravda, jdu si to hodit :D
A taky, kde by se vzaly všechny ty příběhy a obrázky, kde jsou mimozemšťani znázornění. V každým případě, předpokládám, že ve vesmíru existují rasy jak míň vyspělé než my (vemte si, člověk se vzal prakticky odnikud - teď myslim bakterie, ne hlínu :D), tak i vyspělejší. A my už taky cestujeme do vesmíru, takže těm vyspělejším nic nebrání, aby cestovali dál a rychleji, než my.
A taky si nemyslím, že když už by sem přiletěli, tak by nás chtěli vybít. Nic proti, ale to může taky říct jen člověk, co si o sobě myslí, jak je extra, protože fakt myslíte lidi, že bychom jim vůbec stáli za tu snahu? :D
Takhle vyspělá civilizace má určitě vyšší cíle, než vyhladit či zotročit bandu blbů :D

4 Samotář Samotář | Web | 27. června 2011 v 20:36 | Reagovat

[2]: Doporučuji Šok z bohů, už to vyšlo i jako AudioBook. Když jsem studoval historii, bylo zakázáno Danikena zmiňovat. Byl to další důvod proč skončit XD

[3]: Doufám, že nejsme ve vesmíru sami, protože jestli jo, tak nás chraňte bohové...

Až bude konec světa, budu sedět v City baru a balit všechno co má dvě nohy a ruce, tvrdíce že zítra už tu nemusíme být XD

5 Katuka Katuka | E-mail | Web | 27. června 2011 v 22:49 | Reagovat

úplně jsi mi připoměla scénu z Melancholie, kdy poněkud šiblá Kirsten Dunst říká sestře: "V celém vesmíru je život jenom na Zemi. A i ten už není na dlouho."

6 Kůzle Kůzle | Web | 28. června 2011 v 0:08 | Reagovat

[3]: Jo point! Přesně jak říkáš, je to šíleně narcistický a sobecký. Hold mnoho lidí si myslí, jak jsou jedineční, přitom, kdyby si nás například někdo zotročil s největší pravděpodobností by jsme se vybili navzájem xD

[4]: Zakázáno? Jak to? Kdyby to přednášel křesťan,tak asi chápu..

[5]: Melancholii jsem ještě neviděla, ale musím to napravit, režíroval to přece Lárs :D Díky za připomenutí

7 Alice-chan Alice-chan | Web | 28. června 2011 v 20:32 | Reagovat

No jen, k tomu:,,co všechno se vyskytuje v naší galaxii, jak je galaxie přesně velká a zda neexistují další." POkud to bylo myšleno, tak jak jsem to pochopila, tak další galaxie existují, obrovské množství. Některé viditelné i pouhým okem ;)
JInak věřím že mimozemšťané určitě existují. Nemusí být totiž jen jeden vesmír, ale víc vesmírů, některé s jinými vlastnostmi a tak....
To o čem tady píšeš je jedno z témat na které se ráda bavím. Ráda uvažuju jak by to vlastně mohlo být. Jestli chceš, můžeš si mě třeba přidat na facebook a můžeme si o tom popovídat. :)

Ale bacha na Dänikena. Někdo ti ho tu radi, ale ten pán má místy zcela nelogické závěry. Viděla jsem už pár lidí co tomu věří naprosto slepě a bezmezně. Myslím že je potřeba studovat i jiné zdroje ;)

8 Sandie Sandie | Web | 30. června 2011 v 0:05 | Reagovat

Zajímavý článek! Musím říct, že se na to dívám stejně. Bylo by skutečně velmi zpupné a dětsky naivní myslet si, že v celém vesmíru v jeho rozložitosti jsme jediná vyspělá civilizace... Uprímně mě zajímá, jak vypadají ty jiné, na jaké jsou bázi... Je toho tolik!
Navíc ty hieroglyfy a piktogramy - podle mě mluví jednoznačně za sebe. Byli tady (jakkoli to teď zní :D) a projevili se, dali jim nějaké poznatky... Muselo to být fascinující. Egypťané s nimi podle mě museli navázat nějaký užší vztah...  To je rozhodně na delší debatu ^^;

9 JAm JAm | 4. července 2011 v 0:01 | Reagovat

A teta JAm na to: http://koubic-sytes.mysteria.cz/index.php

10 Samotář Samotář | Web | 6. července 2011 v 17:24 | Reagovat

[7]: Musím souhlasit, že Däniken si spoustu důkazů našel tam kde nejsou, protože ty důkazy najít chtěl. Přesto však existuje spousta "záhadných" fakt o kterých se ve školách neučí, protože by to popíralo to co se nám snaží vlády a vědecké obce vtlouci do hlav a to, že historie je jen jedna... zajímavou věcí je například Bagdádská baterie nebo otázka Longinova kopí či význam Ley lines...

[9]: Na to se dá reagovat pouze jedinou odpovědí: "Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn"

11 JAm JAm | 7. července 2011 v 23:01 | Reagovat

[10]:EKLI GWÁČKY:D  je to smyslem bytí:D

12 Hana H. Hana H. | 9. července 2011 v 18:22 | Reagovat

O roce 2012 už jsem slyšela mnoho a všechno mě vyděsilo, vyděsilo mě i fakt, že bychom se měli přenést do "lepšího" světa, že by měl být konec válek apd. Ne, nemám ráda války a nechci, aby v nich kdokoli umíral, ale přece jen konflikty mají svůj význam a celosvětový mír je podle mě stejně tak děsivý jako atomové zbraně.
Ale tuto "teorii" jsem ještě neslyšela a ani nečetla. K mimozemšťanům jsem popravdě měla vždy nevraživý vztah - věřím na ně a "nemám je ráda", co jsi napsala zní věrohodně a pokud se tak skutečně stane, tak zešílím, opravdu. Raději ať vylezou mrtví z hrobů, démoni z podsvětí, duchové ať se zhmotní a chodí mě strašit. Začínám být docela hysterická.

13 Kůzle Kůzle | Web | 9. července 2011 v 22:10 | Reagovat

Moc všem děkuju za vaše  názory!

[12]:Neboj se, myslím si, že to tak horké nebude ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama