Červenec 2011

Realita?

29. července 2011 v 16:44 | Kůzle |  Já já já jenom já
Už jsem doma z dovolené.

Nerada píšu moc osobní věci na internet, ale teď udělám vyjímku. Tenhle článek bude až moc osobní. Někdo by mohl napsat, proč to dělám..jenže pochopte, je to terapie. Musím teď psát, jinak bych se zbláznila.
Celý tenhle článek je vlastně tok myšlenek, které si dopředu nerozmýšlím, jen píšu.

Dnes ráno jsem byla šťastná, hrozně moc šťastná. Byla jsem s člověkem, s mým milencem, nejlepším přítelem a s nebližší osobou..no zkrátka jak se říká, s přízněnou duší. Vždycky když jsem byla s ním, bylo všechno krásné a úžasné. Vzduch mnohem víc voněl a já si vychutnávala život. Teď je všechno jinak.

Jsou to dvě hodiny, co se se mnou rozešel. Zničeho nic mi dal kopačky. Důvod? Prý mě opravdu moc miluje, prý si mě opravdu moc váží a respektuje mne. Jenže vadí mu vztah. Prý mu vadí být ve vztahu.
Naši kamarádi (společní jak jinak..) mi říkali, jak je náš vztah úžasný..že jsme pro sebe stvořeni. A že závidí, jakou mému partnerovi dávám volnost,,ano, niky mi nevadilo, že hrál na počítači v mé přítomnosti, nevadilo mi, že chodí na soft..naopak, jsem ho ve všem podporovala.
Ve všech koníčkách jsem se mu přizpůsobila, dokonce jsem mu i koupila zbraň k Vánocům..

And now..internetové senzace

15. července 2011 v 14:33 | Kůzle |  Věci zajímavé
Zítra odjížím na čtrnáctidenní dovolenou, takže blog bude po tuto dobu mimo provoz :)
Tak napravuju minulý rest a nechávám vám tu článek, kde můžete disutovat až se vám prstíky rozedřou..navíc,tady se opravdu těším na vaše šílené odkazy a doporučení.

Jaké je dnešní téma? Internetové senzace, hity a fenomény . Vím o tom, že tento výraz má nějaký odborný pojem, ale nemohla jsem ho vyhledat. Určitě znáte nějaký server, stránku, video či obrázek, které si uživatelé na celém světě zuřivě sdílejí a nemohou se ho nabažantit (čti nabažit).
A následně na tyto hity vznikají parodie, postavy, zvířata v těchto médiích jsou často používána i v jiných videích nebo obrázcích. Tak to jsou internetové hity, které jsou na pár měsíců velmi in a kůl. Jejich návštěvnost (například na youtube) trhá rekordy.
Jak vůbec takové internetové senzace vznikají ? Abych se přiznala , je mi to občas záhadou. Ale přijde mi, že se často jedná o takovou blbůstku, kterou třeba nějaký uživatel navrhl v amatérském grafickém programu, vymyslel k němu nějaký příběh a ta blbůstka měla velké štěstí a chytla se v už tak velké konkurenci, kterou internetový svět nabízí.
No kecy stranou, jdeme se na nějaké senzace mrknout :)

Šok! Kůzle má nový vlasy!

9. července 2011 v 17:39 | Kůzle |  Já já já jenom já
Omlouvám se za delší neaktivitu, právě jsem totiž strávila týden na dovolené bez připojení a celkově bez civilizace. Byl to týden velmi přínosný.
Chtěla jsem vám tu nechat nějaké téma na dlouhé diskutování, ale nakonec jsem se na to vyprdla :D

Tak o čem je dnešní článek? Vlastně dělám reklamu mé osobní kadeřnice a kamarádce Hance Azzy Mojzesové (FB)
Chodím k ní na dredíky už čtvrtým rokem a jsem moc moc spokojená. Před nedávnem jsem se rozhodla udělat změnu a vyměnila jsem svoji oblíbenou červenou barvičku za ještě oblíbenější fialovou.
Sice nemám v šatníku moc fialových věcí, ale to se nějak vyřeší. Mám takovou teorii, že se fialová hodí ke všemu xD

Jak se vám líbí změna?
Klidně buďte upřímný, já se neurazím..možná