Srpen 2011

Chodí mezi námi

25. srpna 2011 v 21:18 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Tak zprvu se chci omluvit, za dlouho mrtvý blog. Důvodem byl čas, který jsem potřebovala na rehabilitaci svých myšlenek a emoční stránky. A jelikož je mi už velmi fajn a jsem naprosto vysmátá, tak články budou přibývat častěji. Hehe..

Kdysi jsem na starý blog, publikovala články o mých brigádách, vy ze starších čtenářů si je určitě pamatujete. V posledním odstavci jsem psala, že už žádnou brigádu dělat nebudu. Rok se s rokem sešel a hádejte co..samozřejmě, že jsem opět v plném pracovním procesu. Ovšem dopředu hned říkám, že mám tu nejlepší šéfovou na světě a pracovní kolektiv je fantastický.
Mé pracovní místo je v jedné trafice u nás ve městě na pozici prodavačky..
Jo, prodavačka, ono se to jen tak řekne, jenže to není žádná sranda. Kromě samotného prodávání statků, máte na starosti obsluhu terminálu, kas, automatů na kafe, musíte denodenně uzavírat remitendy (opravdu nezáživný proces s novinami), doplňovat každou chvíli lednici s nápoji a zavírání je třičtrvtě hodinový upocený proces.
Ovšem to je jen část výčtu všech činností. Kromě těchto mechanických, musíte provádět činnosti komunikaktivní. Ti kdo z vás pracují s lidmi, určitě víte, jaké je to dobrodrůžo.