Říjen 2011

Closet cleaning

10. října 2011 v 19:25 | Kůzle |  Věci zajímavé
Krásný den všem,

slíbila jsem Closet Cleaning a je tu.. Většina věcí mi prostě není, nebo je nenosím.

Pokud si budete chtít něco zabrat, piště prosím komentáře pod CC. Potom mě prosím kontaktujte na mailu Lucy51@seznam.cz , určitě všem odepíšu.

Posílám poštou, balíčky pojišťuji, na dobírku posílám vyjímečně, po domluvě. Každé poštovné domluvíme spolu individuálně.
Osobní převzetí je možné v Mostě, Děčíne anebo 30. října v Praze na Halloweenském srazu.

V CC jsou některé věci za pár korun..a proto pochopte prosím, že raději danou věc ponechám osobě, která si bude brát více věcí. Nechce se mi s pár-korunovými položkami lítat na poštu. Díky moc

Pokud budete mít dotaz, moc ráda ho zodpovím.Omluvte ne/kvalitu fotek. Jina moc prosím aby rezervace byly závazné, když je to jinak, jsem zlá :)


LARP - Láska, Akce, Rozedřená, Prdel

3. října 2011 v 21:52 | Kůzle |  Věci zajímavé

Přemýšlím, jak se dá sepsat něco, co pro vás hodně znamená a je to prakticky nepopsatelné do jednoho článku. Ale přesto se o to pokusím.

Jak někteří z vás ví, v mých početných zájmech vévodí larp. Tedy, lolitu mám velmi ráda, kor, když jsem poslední dobou začala navštěvovat srazy, nicméně larp pro mne znamená přeci jen něco trochu intenzivnějšího.

Už mnoho lidí se mne ptalo, co že ten larp vlastně je, a jak se na něj mohou dostat. Budu se vám snažit přiblížit co nejvíce prostředí larpu a všeho co s ním souvisí.