Listopad 2011

Closet Cleaning

22. listopadu 2011 v 21:05 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný večer,

Znova vkládám Closet Cleaning, už ani nevím kolikátý v pořadí, nicméně mi přijde hloupé si ve skříni pěstovat věci, které jsou sice nádherné, ale neunosím je.
Takže, věci si můžete zabírat prostřednictvím komentářů, nebo emailu Lucy51@seznam.cz
Zarezervované věci je možné předat na Vánočním sraze, nebo je mohu poslat poštou. Ale bohužel na dobírku už neposílám.
Pokud máte nějaký dotaz, ráda ho zodpovím.

A teď k věcem:

Jako zvířata..

16. listopadu 2011 v 12:13 | Kůzle
Pozoz, tento článek není vhodný pro slabší povahy, opravdu

Viděli jste někdy někde umírat těžce nemocné,postřelné,podříznuté zvíře? Většinou si zaleze do kouta, nebo někam, kde má více soukromí a tam zemře.
A stejně tak to má teď i moje babička. Je pouhou tělesnou chránkou, která je prolezlá metastázemi. Lékaři ji pouze dopují lékami utišujícími bolest, opijátami a všemožnou jinou chemií, která se dá sehnat. Babička ví, že každý nový den je pro ní jedinečný (tedy snad si alepoň tohle uvědomuje).
S rakovinou bojuje už asi třičtrvtě roku, ale poslední týden se její stav rapidně zhoršil. Začala jí neuvěřitelně bolet ruka. Myslím si ,že ji má zlomenou - kosti už jsou tak slabé a tak porušené, že sebemenší náraz je zlomí. Nedokážu si představit, že se jí třeba zlomí další kosti v těle..to by byla už téměř nesnesitelná bolest.

Ten umí to a ta zas tohle

14. listopadu 2011 v 17:45 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Inspirací pro tento článek se stal FB rozhovor, který jsem vedla před chviličkou s kamarádem. Tak se na chvíli zabořte do mého soukromí :)

Spolužák:
"2*5+5+5+5-5*0 = ?
schválně XD
Kůzle :
Výsledek je nula ?
Spolužák:
XD tak jdi zpět do 5 třídy vole XD
proč všeci dávaj nulu XD
volové XD
2*5+5+5+5-5*0 = 10+5+5+5-0 = asi co XD
první se násobý XD
základní škola 6 třída XD

Taková normální tuctovka

7. listopadu 2011 v 20:52 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Znovu a znovu se omlouvám za delší neaktivitu blogu, neumřelo to tu, jen nastala menší tvůrčí krize a ta se skloubila s akutním nedostatkem času, tudíž zapříčinila takto dlouze trvající niku. Tedy abych byla konkrétní, střídají se u mne různé návaly nálad - přes romantickou melancholii (vznikaly by nechutně hypízácké články, při jejich čtení by vám hrozila curkrovka), po naprostou depresi (vznikaly by velmi smutné ódy na posraný život) nebo články psané v podnapilosti (to by se tu objevovaly psedo básnické žvásty a odkazující na takové sympaťáky jako pan Bodlér)
Takže nakonec tento článek vzniká ve stavu šílené bolesti hlavy, ale budu se snažit psát jako člověk, né jako můj bratr.