Prosinec 2011

♥Vánoční Víla ♥

20. prosince 2011 v 21:01 | Kůzle |  Já já já jenom já
Dnes dorazil balíček od Vánoční Víly. Tedy abych se přiznala, těšila jsem se na něj jako malá holka. Snad se moje Vánoční Víla nebude zlobit, když jsem její balíček otevřela hned doma a ne až na Vánoce. Nicméně, vím, že bych to nedočkavostí nevydržela XD

Na balíčku bylo napsáno, že mi Víla do něj málem přibalila i kočku..tak hned mi došlo odkuď vítr fouká, jméno Víly to jen potvrdilo. :)
Moc moc chci mé Víle poděkovat, prvotně za to, že si vzpomněla a druhak, že dárečky jsou naprosto epické. Opravdu mi udělaly nesmírnou radost nemůžu se na ně vynadívat. ♥

No posuďte sami : (omlouvám se za mizerné fotky)

Krabička se spoustou pidi dárečků

Zápisek shopaholika

19. prosince 2011 v 23:46 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Jeden moment jsem přemýšlela, že bych po vzoru ostatních lolitek v komunitě si dělala shopping update/deník shopaholica. Ale má to jeden malý háček. Nashromáždím během týdne tolik věcí, že by mi zabralo milion let je vyfotit a nahrát na blog.
A z toho důvodu se musím ptát sama sebe, zda nejsem nemocná - tedy shopaholic.
Jde o to, že chci zjitit, jestli vám matky, otcové, či jiné osoby, které tráví s vámi více času, také pořád nadávají za nové oblečení. Mně totiž ano, dneska byla další z takových promluv. A vždy je ten dialog podobný:

Rýdujeme o sto šest

8. prosince 2011 v 23:05 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Co dělat v dlouhých nudných zimních večerech? Štrikovat? Koukat na telku? Kopat se do zadku? Možná to nebude úplně dle vašeho gusta, ale doporučila bych četbu. Nejen že povznáší, ale také obohacuje vaši slovní zásobu, vzdělává a v neposledním případě vás baví. Ale to vy už určitě víte.

Představím vám pár titulů, které jsem četla v poslední době a které mě bavily, tudíž je doporučuji. Budu moc ráda, když mi v diskuzi pod článkem, prozdradíte další litrární skvosty, které mi unikají.

Takže, jdeme na to: