Únor 2012

Stopadesátýdevátý closet cleaning

20. února 2012 v 19:46 Věci zajímavé
Krásný den všem. Je tu v pořadí asi stopadesátý osmý Closet Cleaning. Proč je pořád dělám? Protože věci stále otáčím a jedním otvorem je cpu do skříně a oni druhým vypadávají. Dnes k mání bude jedna lolita sukně, dvoje krásné šatky a mnoho nezbytných maličkostí.

Co se týče předávání věcí - můžeme se sejít na domluvené době v okolí Mostu, nebo v Děčíně. Pokud byste brali více kusů,zajela bych také do Ústí.
Jinak posílám přes Českou poštu, doporučeně, s každým se individuálně domluvím na výše poštovného (záleží na velikosti věci). Na dobírku bohužel už neposílám.

Pokud budete mít dotaz, pište určitě do komentářů. Až si danou věc zamluvíte, připomeňte se mi prosím na emailu Lucy51@seznam.cz
Děkuji moc!
Kůzle

Párty hárd

5. února 2012 v 22:10 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Krásný den všem!

Tak píši svůj první článek v novém roce (brzy že?). Moc moc se omlouvám čtenářům ,kteří na něco čekali. Bohužel jsem prožívala ne zrovna šťastné chvíle a proto jsem potřebovala chvíli klid od internetu a na blogování jsem neměla náladu.
Teď mám za sebou úspěšně složené zkouškové, vybrané bakalářské téma a zítra mě čeká ,,první školní den čtvrtého semestru"

Do nového roku jsem si dala předsevzetí, že budu častěji přispívat na blog a opravdu ho hodlám dodržet. V budoucnu tu uvidíte různé recepty, fotošůty, outfity a mnoho dalších ublognutí.

O čem bude dnešní téma?
Zkrátka o lidech kolem nás, o čem jiném bych měla psát, když svět kolem nás nám dodává tak nevyčerpatelná témata.

Včera byla sobota večer, nechtělo se mi sedět doma, chtěla jsem se někam jít pobavit. Avšak kam, když tu nemám žádné známé, ani tu nejsou žádná dobrá místa. Moji mamku napadlo, že by jsme jako parta (rozumějte parta šesti ženskejch, jejichž věkový průměr je 55 a to ještě k tomu ho velmi snižuji já). Zahnala jsem všechny potupné pocity, jakože teda si nejsem schopná tu ani najít známé a musím se bavit s ženskýma, které snad prožily i konec druhé světové války, a vydala se na ,,zábavu".