Březen 2012

23. téma.: Fotka tvého rukopisu

31. března 2012 v 21:38 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný dobrý večer,
mám tu další meme téma - Fotka tvého rukopisu. Tak něco málo k historii mého rukopisu. Jako každé dítko jsme prve psala psacím písem. To jsem potom vyměnila na střední škole za písmo tiskací. Mám ho ráda, protože je čitelné a píšu s ním relativně rychle. Mnoho mých spolužáků říká, že píšu hezky, proto často jsem ta, která vypůjčuje výpisku (ano, stále i na vejšce si ráda píšu zápisky ručne).
Tak tady máte fotku mého písma, napsané na mém koleni. No tak se pokochejte, i když není čím :)


22. téma: Fotka tvého pokoje

30. března 2012 v 20:38 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný večer všem,
dnes přicházím s novým tématem a to Fotka tvého pokoje. Tak nejdříve něco k mému pokoji. Bohužel ho stále vlastním s bratrem na půl. Když jsme ho zařizovali, nemohli jsme se shodnout na barvě - já chtěla starorůžovou a on žlutou. Rodiče to vyřešili sofistikovaně a rozdělili nám pokoj na půlku..já mám starorůžovou, bratr žlutou. U prostřed pokoje máme vertikální žaluzie, kterými ho rozdělujeme. Můj pokoj je maglajz všho možného, knih, učebnic, plyšáků, sušených květin a haldy blbostí. Bratrova polovina je zase plná bordelu.
Často si ho kopeme navzájem na podlahu toho druhého. Ale jinak je soužití s ním celkem fajn.
Zde jsou nějaké obrázky

21. téma: Tvá oblíbená smyšlená lolita

29. března 2012 v 22:23 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný večer,

mám tu další meme, tématem je oblíbená smyšlená lolita. Fakt jsem nevěděla, jak se s tímhle tématem poprat, žádnou smyšlenou nemám, neznám..nevím. Na druhou stranu by bylo nefér, kdyby se tu nic neobjevilo. Poslední dobou jsem začala hojně sledovat anime. Už mám za sebou Death note, Elfen Lied, Hellsing, Hell girl, Gravitation, teď sleduji Junjou romatica (prasárničky,prasárničky :D), Gosick a Fullmetal alchemist. Vím, není toho hodně, ale tak teprve s anime začínám.

Tak proto má lolita bude z anime - respektive z Gosicku. Já vím, není to lolita =D Ale má nádherné aristo róby, které prostě miluji snad více než lolitu. Její charakter je taky nezaměnitelný. Naprosto chladná, ponořená v knihách, s šíleným smíchem a s dýmkou v ruce. Prostě sympaťačka na první pohled. Mluvím samozřejmě o Viktorii z Gosicku. Tento seriál doporučuji, mne naprosto ucvhátil. I když na něj koukám bohužel jen v němčině.

20. téma: Fotka tvé lolita kamarádky

28. března 2012 v 20:35 | Kůzle |  Já já já jenom já
Hezký večer
mám tu další meme na téma Fotka tvé lolita kamarádky.

Tedy tak opravdu nevím, jak si s tímto tématem poradit. Za prvé moc nemusím ,,vypůjčování" fotek a za druhé, kdybych sem měla házet fotky všech mých lolita přátel, tak článek je na míli dlouhý. Proto jsem vybrala hezké číslo - tedy číslo 3. Určitě neberte osobně, když na fotkách nebudete..mám mnoho dalších lidí, kteří sice na fotkách nejsou,ale já je nazývám přáteli..ať už je to JAm, Sandie, Lys, Mirabel, T´sal, KK, Myra,Cherri, Ketmara.. etc. etc..

19. téma: Co je ve tvém kufříku na make-up?

27. března 2012 v 20:56 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný večer,
přináším vám další meme, tentokrát na téma : Co je v tvém kufříku na make-up?
No odpověď bude nečekaná,ale je tam make-up :D

Moc pomůcek k líčení nemám, protože jsem se pořádně líčit začala teprve před půl rokem. Ale k Vánocům jsem dostala mnoho nezebytných maličkostí na zlepšení estetiky gezichtu - asi jsem byla hodná.
Tak tady jsou nějaké ilustrativní fotky :

Toto je můj kufřík na make up:


18. téma: Fotka tvého nejoblíbenějšího stylu

26. března 2012 v 22:35 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný večer všem,
máme tu další meme, dnešním tématem je Fotka tvého nejoblíbenějšího -lolita- stylu. Teda, nejsem tak zdatná googlířka, jako vy,ale něco jsem tedy našla, i když mi to dělalo značné problémy. Co se týče mého nejoblíbenějšího lolita stylu - myslím, že to je jasné. Miluji vše osobitého a originálního. Né, že by se mi nelíbily ani ostatní lolitky, ale prostě nejvíce oceňuji určitý nápad, rebélii, revoltu, nebo kontrasty. Mám ráda sladké outfity vylepšené něčím dárk end ívl, gothic outfity vylepšené něčím sladkým atd. Má nejoblíbeněšjí barevná kombinace je červeno černá.
A české lolitky mne v tomto směru nepřestávají překvapovat - jsou geniálně kreativní. Takže je stále na co koukat.

17. téma: Co bys právě nejvíce chtěl

25. března 2012 v 22:24 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný dobrý den,
dnešní téma meme je Co by jsi právě nejvíce chtěla.. tedy které přání je momentálně nejvíce urgentní. Bude to možná znít absrudně,ale chci, aby se nepřesouval čas. Ta hodina mi strašně chybí. Proto bych chtěla momentálně hodinu navíc. Zítra vstávám v 6, jdu do školy, poté na 5-ti hodinovou šichtu do práce a po práci obíhání nutností ve městě. Myslím si, že zítra ta hodina-méně bude nejvíce citelná.

16. téma: Fotka tvého dnešního outfitu

24. března 2012 v 20:40 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný dobrý den,
přicházím sem s dalším meme tématem a to pro dnešek zní: Fotka tvého dnešního outfitu. Dnes jsem polovinu dne byla na Jikanu (lokálním anime conu) v Děčíně. Bylo celkem vedro a tak jsem se v outfitu samozřejmě topila. Con se..nemohu říci nevyvedl, ale stále jsem z něho nějak v rozpacích. Zachráncem byla Sariel s Kirou, s kterými jsem si moc ráda popovídala (bohužel krátce, protože jsme museli běžet s přítelem na rodinnou oslavu).
Jinak se den vyvedl, byl krásně slunečný a příjemný.

a teď k outfitu. Mám na sobě nějakou fialovo-černo-šedivou kombinaci s korzetem.
Sukně je z Fan plus Friend, zakoupená v CC, halenka z Orsay, korzet ze sexshopu, spodnička z Fleru, boty z Primarku, taška z Orsay, ozdoba ve vlasů od Lysandry :)

15. téma: Fotka tvého posledního úlovku

23. března 2012 v 19:00 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný dobrý večer!
Máme tu další díl meme na téma fotka tvého posledního úlovku. Tedy přiznám se, že můj poslední úlovek není až tak loli, ale k lolitě (a nejen k ní) ho budu nosit. Rezervovala jsem si ji na Votoč vohoz a moc se na ni těším (ještě nepřišla). Proč jsem si ji koupila? Protože za chvíli také ke mne doputují čočky a já se chci na chvíli vzdát své vlastní identity- být někdo jiný. Využiju ji tak i na focení a larpíky. A taky když udělám někde nějaký průser a budu se tam muset vrátit xD Tady je v celé své kráse. I s poštovný vyšla na 210 kč :)

14. téma: Obrázek tvé dream item

22. března 2012 v 21:05 | Kůzle |  Já já já jenom já
Vítám vás u dalšího meme. Tentokrát na téma obrázek tvého dream itemu. No..zjistila jse, že jsem hodně trapná, protože žádný dream item nemám. Fakt ne..kdyby se mě někdo zeptal, co si budu objenávat třeba od Mety, odpověděla bych, že to , co se mi zrovna momentálně líbí.
Nemám ani vyhraněnou žádnou značku, žádný potisk, žádný styl. Takže item nedokáži pojmenovat. Avšak, co bych už dlouho chtěla jsou Peter pan šaty s širokou sukní ke kolenům klasicky, v černobílém provedení. Ty jsou v Čr samozřejmě k nedostání a vzácné. Uvažuji proto ,že bych je objednala třebas přes Ebay.