3. téma: 10 věcí, které na lolitě nenávidím

11. března 2012 v 22:38 | Kůzle |  Já já já jenom já
A máme tu den třetí mého soukromého meme..téma je : 10 věcí, které na lolitě nenávidíš.
No nemohla bych říci, že nenávidím ,ale spíše, že jsou mi nepříjemné.

1. Lolita v létě
Myslím tím období, kdy jsou opravdu hnusný a odporný pařáky. Myslím tím ,kdy jste navlečené ve vsrtvě sukně/šatů, jedné spodničky (v tom lepší případě) a nějakém vršku. Myslím tím, kdy se spoceným pozadím lepíte na sedačky a kdy se vám na to zmíněné pozadí obtiskne krásný vzor na židličkách v cukrárně (a neříkejte, že jsem jediná =D). Myslím, že víte, co myslím.


2. Lolita a peníze
Lolita je vyloženě jáma na peníze. I když si kupuji výhradně velmi levné kousky ze sekáčů, Votočvohoz, či Closet cleaningů, tak celkový součet výdajů je vždy atronomický. Navíc si všechno oblečení platím sama z brigádnických peněz, takže se nedivte, že nejezdím na srazy =D

3. Lolita a pozornost
Jak jsem psala v předchozím článku, únosná pozornost mi nevadí. Jenže mi jsme extrémní město (zajímavé je, že mi to lidi uvěří, až v případě, že se tu ocitnou =D) a tak tu jsou extrémní reakce. Naštěstí často chodím s bodyguardama, takže se nebojím.

4. Žehlení
Nesnáším žehlení lolita oblečení a to hlavně sukní. Některé se nemačkají, jiné jsou k zbláznění. Určitě si vybavíte takovou tu situaci, kdy stojíte u prkna a otáčíte a otáčíte a otáčíte tu kolovku a konec je v nedohlednu.

5. Vítr
Fakt ho nemám ráda, nejenže mi cuchá vlasy,ale taky je to šmírák, který mi nadzvedává sukni i se spodničkou..oddělal mi dokonce už dvě paraplata, proto je do větru nenosím. A navíc mám pocit, že vítr je v našich končinách pořád častější a silnější. Začnu nosit asi nějaká olůvka na krajkách.

6. Nemám nafukovací skříň
Já vím, že vy taky ne.. jenže u mě to už začíná být fakt akutní. Já už tam nemohu některé kousky už vůbec narvat. Navíc má skříň některé kousky pohltí a já je najdu až za dlouhou dobu (zapomenu, že je vůbec mám). Někdo se podivil,že pořád dělám CC,jenže má skříň to opravdu potřebuje.

7. Absence více lolit
Jasně, máme tu nový web pro lolity ze severu ,ale mě spíše mrzí, že nemám někoho v Mostě, kdo by se zajímal o lolitu. Nebaví mne totiž chodit v lolitě úplně samotnou. Natož, jak jsem celkem velké město, je jen jedna lolita žalostně málo.

8. Česká pošta
Je to absurdní,ale nejvíce oblečení získávám prostřednictvím České pošty, která mě ale neuvěřitelně vytáčí. Je to kapitola sama o sobě. Nesnáším jejich závody v ničení balíků ,jejich ztrácení balíků a jejich nesmyslné ceny, kdy mi účtují za stejné balíky pořád jiné a jiné částky. Česká pošta mi bere chuť vůbec něco posílat a objednávat si.

9. Neslučitelnost lolity s ostatními zájmy
Aneb, lolitu prostě nemohu nosit na larpy, na výlety, na tůry, na sport atd..neříkám ,že bych chtěla, ale prostě se moc dobře necítím v teplácích či kalhotech. A to možná vyvolává předsudky v ostatních (že jsem nána). Přitom beru lolitu, jako spíše takový koníček.

10. Nemám si i ničem povídat s lidmi
Respektive s lidmi kolem sebe. Né ,že bych se nedokázala bavit o jiných věcech, ale chybí mi někdo, s kým bych si mohla povídat alespoň o japosnké kultuře, o alternativní módě, či umění.

Mějte se hezky a zítra zase ahoj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wel Wel | 12. března 2012 v 1:26 | Reagovat

Tohle čtení mě baví :)

2 Kůzle Kůzle | 12. března 2012 v 14:30 | Reagovat

[1]: To jsem moc ráda ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama