5. téma: 10 věcí z mého wishlistu

13. března 2012 v 17:09 | Kůzle |  Já já já jenom já
Tak a je tu další díl lolita meme, tentokráte s tématem 10 položek z mého wishlistu

Zprvu bych chtěla říci, že můj wihlist bude trochu jiný. Nepojala jsem ho vyloženě, jakožto lolita wishlist, ale píše takový obecný. V praxi samozřejmě se pořád mění, i když první příčky zůstavají stejné. Tak pojďme na to:

1) Zdraví mé a mých blízkých
Já vím, je to vyklišované klišé, které snad už člověk ani neposlouchá, ale já jsem prostě na toto fixovaná. Poslední půl rok jsem viděla, co dokáže nemoc udělat s člověkem a tahle údálost mne opravdu zasáhla. Proto si myslím, že trvalé zdraví je nejdůležitější položkou wishlistu, která se u mě nikdy nezmění.


2) Dostudovat školu
Bych tedy také moc chtěla. Jsem v druhém ročníku bakalářského studia..mým snem je vystudovat doktorské studium v mém oboru. Hodlám se mu také věnovat akademicky. Zda toho dosáhnu, je ve hvězdách, ale pevně doufám, že ano.

3) Byt
Chci už konečně se odstěhovat. Ideálně s přítelem. Né, že by to bylo doma špatné, ale nechci už rodiče zatěžovat po finanční stránce a také chci mít svůj klid a život. Je mi jedno, jestli budu bydlet v maringotce, pokoje, karavanu, nebo někde jinde..hlavně bydlet.

4) XBox, nebo jinou konzoli
Jsem vášnivý pařan konzolí a můj aktuální stav konzolí, které vlastním je nula. Bohužel. Proto bych uvítala jakoukoliv konzoli, dokonce i Playstation 2. Ježíšku prosím..jsem hodná =D

5) Pořádnou černou lolita halenku
Mám jen tu z Bodyline, která mi ještě k tomu nesedí. Mým problémem jsou velká prsa a většina lolita halenek se s velkými prsy nekamarádí. A pokud ano mají také velký pas, což mi nevyhovuje. Zkrátka bych potřebovala nějakou parádně padnoucí.

6) 4 dírkové steely
Vím, že se mnoha lidem nelíbí, ale chtěla bych 4 dírkové k mým 12ti dírkovým a 20ti dírkovým. Líbí se mi moc ty, které jsou na obrázku. Jsou takové Al Pacinovské.
7) Sukně, sukně, sukně
Beru snad úplně všechny, které jsou kolové a skládané. Miluji sukně pro jejich pohodlnost, originalitu a ženskost. V sekáčích je kupuji na kila. Jsou moji vášní. Nejraději mám tmavé, pošité krajkou, laděné do vintage, retra, anebo skládané jednobarevné.
8) Retro šaty
Chtěla bych nějaké retro šaty na léto..vlastně i na zimu. Jejich problémem je, že jsou celkem drahé a ne vždy kvalitní. Líbí se mi snad všechny, které vidím. Také miluji Petr pan límečky, které jsou v ČR skoro také k nedostání.
9) Lolita burando
Bez stálejšího příjmu je to zatím nereálný sen, ale já doufám, že se jednou vyplní. Chtěla bych nějaké burando, dle mého výběru. Mé nejoblíbenější značky jsou Meta, Victorian Maiden, Mary Magdalene, a temnější kousky od Baby.
10) Pořádnou čajovnu ve městě
Je to takové divné přání, ale mi tu prostě nemáme pořádnou čajovnu, tudíž nemám kam chodit. Je tu jen jedna. Ta má parádní výběr čajů, veliký výběr vodni, hezké prostory, proškolený personál. Chyba je ovšem v tom, že je plná adolescentů a prostě tam není klid. Aby nezkrachovala, museli je tam začít pouštět a podle toho to tam tak vypadá.Už tam nechodím

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wel Wel | 13. března 2012 v 17:18 | Reagovat

Tak tohle je příjemná skladba přání :D To ti fandím :D

2 Vrána Vrána | 13. března 2012 v 19:42 | Reagovat

S prvníma třema se ztotožňuju :D A jsem ráda, že nejsem v lolita komunitě jediněj člověk, co chce mít doktorský studium... jsem si připadala jako moc velkej nerd :D

3 Sandie Sandie | Web | 14. března 2012 v 17:59 | Reagovat

Prvními třemi body mi mluvíš z duše... Moc doufám, že se ti podaří přestěhovat do Prahy :)

4 Reiko Reiko | 15. března 2012 v 18:13 | Reagovat

Ty čtyřdírkové jsem před rokem prodávala, protože mi nesedly. Doteď je oplakávám :-( Za čajovnu bych platila zlatem, ale v našich končinách neexistuje podnik, kde by byli schopni nalít jiný čaj než z pytlíku z Albertu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama