7. téma: 10 lidí, kteří mě ovlivňují v lolita stylu

15. března 2012 v 22:36 | Kůzle |  Já já já jenom já
Dnešní příspěvek bude poněkud řitňo alpinistický.. ne dělám si legraci, tak doufám ,že to tak nikdo nepojme a neuvidím svůj gesicht na zpovědnici. Dnešní téma totiž je 10 lidí, které tě inspirují v lolitě. Vybrala jsem tedy tyto lidi a myslím to naprosto upřímne, v žádném případě, abych se jim vnucovala, nebo já nevím co. Inspirovali mne, jak před vstupem do komunity,tak po celou dobu,co jsem v ní.

Tak jdeme ne to:

1. Lucy
Lucy pro mne byla vždy numero uno. Líbí se mi její ulítlý styl, stejně tak její aristo modely a naprosto seriózní pin-up,nebo jiné styly, ve kterých se objevila. Perfketně kombinuje a má mnoho nápadů. Pro mne vždy byla ikonou.


2. Myra
To samé jako u Lucy, sluší ji to ve všem, nejvíce se mi líbí v aristcratu. Také je mi smypatické, že mám neloli koníčky, když jsem vstupovala do komunity, bála jsem se toho, že by někomu mohlo vadit, že larpím,ale když jsem zjistila, že Myra hraje soft, tak jsem šla bez obav.

3. Anasis
Byla první lolitou, s kterou jsem se setkala. Má naprosto perfektní cit pro módu a kombinaci, také mě dostala ke classic lolitě a k hnědé barvě. Pro mě velmi zásadní módní ikona.

4. Pet
Samozřejmě, jak jinak. Je to pro mě taková kouzelná víla, na kterou já se svým humpoláctvím, asi těžko dosáhnu. Nejvíce na ni obdivuji to, že kromě svého stylu je také dost sofistikovaná. Její uvažování mne nepřestává ohromovat, v dobré slova smyslu.

5. JAm
Tak tady snad není potřeba ani komentáře. JAm je prostě stylová až na půdu, navíc je to prostě super ženská. Nejraději ji mám v steampunku a JAmovitostech.

6. Haru
Je pro mne velice inspirativní člověk, její styl se mi moc líbí a to nemusím růžovou. (tím nechci říct, že nosí jen tuto barvu) Líbí se mi jak v lolitě, či jiné harajuku módě, tak ve vvlsatních outfitech. Navíc obdivuji její odhodlání plnit si své sny.

7. Terezka Sariel
Když ještě moc nepostovala, pamatovala jsem si ji hlavně kvůli krásným vlasům. Ovšem potom začala postovat a její styl je naprosto perfketní. Nejraději ji mám v punk outfitech, ale ostatní ji samozřejmě taky moc seknou. Inspirovala mě k tomu, abych hledala více v sekáčích.

8. Katuka
Opět velmi inspirativní člověk. Vlastně to byla hned druhá lolita, kterou jsem naživo viděla. Řekla bych ,že jí taky sluší vše. Nejraději ji vidím v sailorce.

9. Danielle
Obdivuji její styl a také šicí schopnosti. Je to krásná dívka, která také ví co chce a má svoji hlavu, i když s ní někdy nesouhlasím.

10. Taurwen
A Taurwen samozřejmě. Je to vlasový a stylový chameleon a taky bych si troufla říci, že ji sluší úplně všechno. I ona mne ovlivnila na začátku mé ,,lolití kariéry"

Tak, to je ta orvní desítka která mne ovlivňuje v lolitě. Ve skutečnosti je to ale daleko více lidí samozřejmě. Nesleduji moc zahraniční lolita scénu, z toho důvodu tu nemám ani jednu zahraniční lolitu.

Těším se zítra!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alice-chan Alice-chan | Web | 15. března 2012 v 23:05 | Reagovat

Je krásně vidět jak se ty jednotlivé témata u různých lidí liší. Slečny co tu máš mají skvělý styl. Mé osobě třeba není moc blízký, ale i tak ho považuju za krásný.
I když u Katuky jsem taky uvažovala jestli ji do mé desítky nezařadit. Byla jsem vůbec hodně na vážkách. Je vás tu tolik skvělých slečen.

2 Kůzle Kůzle | 16. března 2012 v 0:39 | Reagovat

[1]:Že ano, také si užívám čtení tvých a Terezčiny meme. Máme je kaýdá originální a jinak pojaté. To se mi moc líbí :)
Právě,také jsem se hodně rozmýšlela..je těžké vybrat někoho do top ten, když jsou všichni něčím zajímavý.

3 Tereza Sariel Tereza Sariel | Web | 16. března 2012 v 9:10 | Reagovat

<3<3<3

Mě štve, že to nebylo alespoň 30 lolitek, co mě inspirují, protože bych tam chtěla vyjmenovat daleko víc lidí. :D

4 Myra Myra | 16. března 2012 v 12:49 | Reagovat

Děkuju, cítím se poctěna! ^^
A nemysli si, když se začnem mluvit o neloli zálibách, hned se mi taky vybavíš ty jako další prototyp lolitky-cvoka pobíhajícího po lese s pochybnou zbraní v pochybném kostýmu a hrozně si to užívajícím =D

5 S.anasis S.anasis | 22. března 2012 v 20:49 | Reagovat

<3
Tys nebyla má první...ale si má osudová.. Já nemám žádnou loli ikonu nebo inspiraci ale zato mám užasnou divololi přítelkyni.

Děkuji.!

PS Hnědá ti sluší... ted půjdem do šedivé..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama