9 téma: 10 věcí, které bych v lolitě nikdy neudělala

17. března 2012 v 19:00 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný večer přeju, pravidelným čtenářům. Doufám, že vás mem už neomrzelo. Dnešním tématem je 10 věcí ,které bych v lolitě neudělala. Celkem divné téma, ale poperu se s tím =)

1. Vařila
Fakt ne, jsem čuně, prskám na strany..takže by mé lolita oblečení za chvíli bylo tragické. Zase na druhou stranu bych si podle něho pamatovala,co jsem měla včera k obědu.


2. Uklízela
To také ne. Z jednoho prostého důvodu. Jsem neohrabá, tudíž bych se sprachovkou otočila a schodila vša,co by bylo za mnou. Prostě tohle oblečení je celkově nepraktické..maximálně fakt na promenádu.

3. Spala
To by byla překná blbost teda XD

4. Nešla na ryby
Já vím, že v sailorce by to bylo dost originální, ale ryby sebou často mrskají. Nevadí mi být mokrá, ale rybina není to pravé ořechové..btw..na ryby nechodím =D

5. Nešla do hospody kategorie Z
Tedy do toho nejhnusnějšího podniku ve městě. Tam, kde otevřete dvěře a dovnitř vás vtáhne oblak kouřek, který nabyl mezitím fyzické podoby.

6. Nešla do kina
Já vím, že některé slečny v komunitě chodí. Ale my v Mostě máme kino, které pamatuje ještě budovatelská léta a i tak vypadá. Lavice jsou skoro dřevěné a vy se během pormítání pořád vrtíte, aby jste se nezbláznili. Tak proto

7. Běžela na autobus
Opravdu ne a to hlavně kvůli botám. Už jsem se jednou namázla na RHSkách..proto už nikdy více.

8. Nešla na túru
Chodím na ně často, ale nikdy ne v lolitě, samozřejmě. Už tak jsem někdy po 20 km oddělaná a kdybych k tomu měla mít ještě obrovskou sukni, zachytávající se o větvičky, tak bych to vzdala.

9. Nešla na pláž
Nemám moc ráda písek a kdyby mi lezl ještě za bloomersky,tak by se mi to opravdu nelíbilo.

10. Neopila se na šrot
Trošičku ano, ale nikdy ne na šrot. Hlavně z důvodu, že bych se za prvé ztrapnila, za druhé bych si asi pošpinila oblečení.

tohle téma bylo takové divné. Těším se na další - kreativní :)
Zítra ahoj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alice-chan Alice-chan | Web | 17. března 2012 v 21:28 | Reagovat

Pěkné a taky logické odpovědi. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama