Duben 2012

30.téma: Fotka tebe z dnešního dne a 3 dobré věci, které udály za posledních 30 dnů

7. dubna 2012 v 21:08 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný dobrý večer,
Vítám vás u posledního meme. Tedy, musím se hnedka přiznat, že jsem na něj málem zapomněla. Jsem totiž u přítele a ten se mne před cca 7 minutami zeptal, zda mám hotové dnešní (a poslední) meme. S hrůzou jsem na něj koukla tím pohledem sakryš-já-na-to-úplně-zapomněla. Takže mu moc děkuji za připomenutí.
Dneším tématem je teda Fotka tebe z dnešhío dne a 3 dobré věci, které se udály za posleních 30 dnů. Takže jdeme na to.

POZOR, DOMÁCÍ FOTKA ABSOLUTNĚ NENALÍČENÉ A NEMOCNÉ KŮZLE V NOČNÍ KOŠILY POD PEREXEM


29. téma: Fotka lolity, s kterou by sis přála seznámit se naživo

6. dubna 2012 v 19:00 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný večer,

Dnešní meme je na téma Fotka lolity, s kterou by sis přála seznámit se naživo. Tak, je mnoho lolit, které bych chtěla poznat více. Je to konrétně Lucy, Katuka, Seffie, Yuzu a mnoho mnoho dalších. A pak tu jsou ty, které jsem nikdy naživo neviděla a chtěla poznat. Dopředu se omlouvám a děkuji za vypůjčení vašich fotek, když mně se ale nechce všech ptát se povolení :D
Takže zde je takový malý výčet lolitek, které bych moc ráda viděla na živo, protože jsou mi na internetu sympatické:

1) Alice
Je to moc krásná dívka s krásným vkusem a řekla bych,že s podobnými zájmy, jako já :) Proto bych ji moc ráda poznala, vsadím se , že by se naše rozhovory točily kolem emzáků, Poratlu a třeba Doctora Who xD


28. téma: Fotka dokonalého lolita místa

5. dubna 2012 v 20:45 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný večer!

Dnešním tématem je Fotka dokonalého loli místa. Tak myslím, že každý kontinent na světě (možná kromě Anarktidy) nabídne nádherná zákoutí, jak stvořené pro lolity. Proto vybrat jeden ze spousty krásných obrázků je moc obtížný úkol. Však i naše republika nabízí spostu nádherných zákoutí.
Tak zde jsou nějaké fotky:

27. téma: Jedna píseň, která vystihuje tvůj nejoblíbenější lolita styl

4. dubna 2012 v 21:36 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný večer,

dnešní meme je tentokrát na téma Jedna píseň, která vystihuje tvůj nejoblíbenější lolita styl. Tedy musím se přiznat, že tak blbí téma tu snad ještě nebylo. Já opravdu nevím,jak ho uchopit. A navíc mám pocit, že blog.cz mi zase vymaže videa, jako u předchozího videového meme.
Co se týče mého oblíbeného styl - mám ráda gothic (takže bych sem mohla prdnout Bauhaus, nebo já nevím co), classic (nějakou klasiku, nebo Kanon Wakeshima), jenže nejraději mám nezávislý, originální styl, který si vymyslím. Jedinečný outfit, který už málokdy opakuji.
Proto sem dávám Declare Independence od Bjork. Moc hezká píseň s moc hezkým klipem. A jestli to blog.cz zase zpacká, tak si budu stěžovat na nádraží!

26. téma: Fotka tebe v lolitě a tvého přítele

3. dubna 2012 v 21:50 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný večer všem,

přicházím s dalším tématem : Fotka tebe v lolitě a tvého přítele. V tom případě si vypůjčuji fotku Gobloška (alespoň tedy myslím) a moc za ni děkuji. Fotka bylo pořízena v Dobré čajovně v Teplicích na posledním lolita srazu.
Jak vidíte, přítel nosí jiný styl, žádný, který spojený s lolitou,ale mě se líbí (ten styl - že přítel, to je jasné xD )
Tak tady je jedna z mála společných fotek.

25. téma: Tvé oblíbené umění na téma lolita

2. dubna 2012 v 23:13 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný večer všem,

Dnes přicházím s takovým zvláštním tématem a to je tvé oblíbené umění na téma lolita. Těžko říci,co si má pod tím člověk přesně představit.
Já to pojala následovně: zamyslela jsem se nad tím, co si vůbec pod lolita uměním vlastně představuji. Je toho spousty..od hudby, přes fotografii až po malbu. Trochu jsem se zavěnovala všemu a zde je výsledek:

1) Grafika,malby, kresby
Toto umění mne vždy velmi přitahovalo, asi hlavně kvůli tomu, že jsem ho nikdy neovládala. Hrozně moc se mi líbí, když někdo umí krásně kreslit a tuto dovednost jim závidím. TAké jsem ráda, že znám tolik lidí, kteří obdaří plátno nebo obyčejný papír nádhernými výtvory. Jmenovitě je to Anasis, JAm, Wel, KK, Gobloch, Lysandra, Mirabel a určitě jich bude mnohem více, jen o nich nevím :)


24. téma: Fotka tebe ze srazu

1. dubna 2012 v 22:29 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný dobrý večer,

Přicházím s další meme, dnešní téma je Fotka tebe ze srazu. No nebudu moc originální a vložím sem fotku ze včerejšího Teplického srazu, který byl naprosto famózní. Perfektní lidi, krásné outfity, super atmosféra a příjemný pokec..dokonce i to ošklivé počasí nám to nezkazilo . Pokud jste někdy váhaly, zda se tam objevit, určitě na následujících srazech tak učiňte.

Tak a tady je fotka.