25. téma: Tvé oblíbené umění na téma lolita

2. dubna 2012 v 23:13 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný večer všem,

Dnes přicházím s takovým zvláštním tématem a to je tvé oblíbené umění na téma lolita. Těžko říci,co si má pod tím člověk přesně představit.
Já to pojala následovně: zamyslela jsem se nad tím, co si vůbec pod lolita uměním vlastně představuji. Je toho spousty..od hudby, přes fotografii až po malbu. Trochu jsem se zavěnovala všemu a zde je výsledek:

1) Grafika,malby, kresby
Toto umění mne vždy velmi přitahovalo, asi hlavně kvůli tomu, že jsem ho nikdy neovládala. Hrozně moc se mi líbí, když někdo umí krásně kreslit a tuto dovednost jim závidím. TAké jsem ráda, že znám tolik lidí, kteří obdaří plátno nebo obyčejný papír nádhernými výtvory. Jmenovitě je to Anasis, JAm, Wel, KK, Gobloch, Lysandra, Mirabel a určitě jich bude mnohem více, jen o nich nevím :)
2) Fotografie
Další druh umění, které velice obdivuji. Nikdy jsem se k němu nedostala, mrzí mě to a hodlám to v budoucnu změnit. Tak, jak u malby i ve vodách fotografie mám mnoho nadaných známých...i co se lolity týče. Můj nejoblíbenější lolita fotograf je Ketmara, ale samozřejmě jich je v komunitě mnohem více.


3) Tvoření outfitu
Je pro mne vlastně občas také uměním. Jelikož nejsem umělecky nadaná (a jak bych chtěla býti), tvoření lolita outfitů je pro mne jakýmsi osobním sebevyjádřením. Moc mne to baví a mrzí mne, že velká část těchto outfitů není zdokumentovaná. Snad se to v budoucnu změní


Tak to je dnes vše,těším se na vás zíta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alice-chan Alice-chan | Web | 3. dubna 2012 v 12:01 | Reagovat

Nad tím tvořením outfitu jsem taky přemýšlela. Chce to taky estetické cítění.
Určitě své outfitty dokumentuj víc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama