30.téma: Fotka tebe z dnešního dne a 3 dobré věci, které udály za posledních 30 dnů

7. dubna 2012 v 21:08 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný dobrý večer,
Vítám vás u posledního meme. Tedy, musím se hnedka přiznat, že jsem na něj málem zapomněla. Jsem totiž u přítele a ten se mne před cca 7 minutami zeptal, zda mám hotové dnešní (a poslední) meme. S hrůzou jsem na něj koukla tím pohledem sakryš-já-na-to-úplně-zapomněla. Takže mu moc děkuji za připomenutí.
Dneším tématem je teda Fotka tebe z dnešhío dne a 3 dobré věci, které se udály za posleních 30 dnů. Takže jdeme na to.

POZOR, DOMÁCÍ FOTKA ABSOLUTNĚ NENALÍČENÉ A NEMOCNÉ KŮZLE V NOČNÍ KOŠILY POD PEREXEMHeh..no takže, to ,že jsem nemocná a naprosto nenalíčená mne asi neomlouvá co? Tak doufám, že jsem vás moc nevyděsila. Mám nechutný kašel a nelidskou rýmu.

Takže radši jdeme k těm dobrým 3 věcem, co se udály:

1) Mamča nastoupila do nové práce a opustila podnikání
Po dlouhé době stresu a napětí, kdy má mamča ,,trpěla" ve svém podnikání (trafika u nemocnice) se konečně ukázal světlý bod - našla si práci. Změnila naprosto obor, místo pracoviště až tak ne - stala se ošetřovatelkou v mostecké nemocnici na oddělení urologie.
I když měla podnikatelský duch, ekonomická situace dnešní doby jí naprosto zdolala. Vracela se domů zmožená po 13 hodinové šichtě a byla ráda když si za měsíc odnesla domů 6 tis.
Proto výměna práce byla naprosto nezbytná. Teď už je vše v pořádku, proto zahrnuji tuto událost, jako první.

2) Sraz v Teplicích a první letošní larp
Jelikož jsem tento rok skoro nikde nebyla, byl pro mne sraz i larp neuvěřitelnou vzpruhou. Jsem tak ráda, že jsem zase po dlouhé době mohla potkat všechny mé kamarády a užít si s nimi prima den. Obě akce se velmi povedly a nabily mne potřebnou energií.

3) Začala jsem koukat na anime a číst mangu
A to ve velkém..dříve jsem se tomu vyhýbala, protože mi to tak nějak pořád nic neříkalo. Ale pak přišel náhodou první díl Death note a už to jelo..Momentálně jsemv polovině Kuroshitsuji a anime si velmi užívám. To samé mangu. S radostí jsem zjistila, že naše městská knihovna je celkem pěkně mangou zásobena, takže mám co číst. Konečně nebudu trapčit na conech a budu vědět o čem se mluví. =D

Tak to je asi vše..stalo se více dobrých věcí, ale nějak se mi nechce vše vypisovat. Dobrou věcí bylo také to, že jsem zase konečně rozjela tento blog, který delší dobu stagnoval. Doufám, že se mi podaří trochu v četnosti článků pokračovat..ale myslím, že ano. S dávkou optimismu si dovolím trvdit, že by se tu mohly objevovat články s četností nejméně dvakrát za týden. Blogování mne začalo velmi bavit a vaše komentáře a návštěvy mne k němu motivují.

Moc děkuji všem čtenářům, že se mnou vydrželi celý měsíc a že četli toto trochu egoistické meme :) Mějte se krásně a příští týden čekejte zase nějaký článek.
Kůzle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alice-chan Alice-chan | Web | 8. dubna 2012 v 0:01 | Reagovat

A i při nemoci Ti to sluší. XD
Já jsem taky teď začala s kuroshitsuji. Dlouho mě to anime zajímalo a zároveň dlouho nějak nebyl impuls si ho pustit. Nakonec to bylo přesně to co jsem hledala.

2 Bety Bety | 8. dubna 2012 v 23:00 | Reagovat

Já sice normálně nekomentuju, ale meme jsem poctivě četla od začátku do konce a musím říct, že se mi moc líbilo. Jsi neskutečně sympatická a zajímavá osůbka. :-)
Věrný stalker Bety

3 Kůzle Kůzle | 9. dubna 2012 v 21:53 | Reagovat

[1]: Děkuju xD Já jsem němu naprosto propadla a na jednu stranu se mi na něj vůbec nechce koukat, abych ho nedokoukala, na druhou strašně se těším, co bude dál :D

[2]: Moc děkuju Bety, tohle mne opravdu moc těší.♥

4 Wel Wel | 10. dubna 2012 v 7:49 | Reagovat

Byl to s tebou super měsíc :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama