Trocha večerní poezie

18. června 2012 v 23:39 | Kůzle |  Já já já jenom já

Jak jistě víte a všimli jste si, v poslední době internetem kolují fotky lolitek z naší komunity (především srazové momentky) a jsou probírány na různých fórech,stránkách typu Módní peklo a tak dále. Všechny použité fotky jsou ukradené jejich autorům, využité bez jejich souhlasu.
Pod fotkami se rozvíjejí neuvěřitelně nechutné diskuze, které překročily už i hranici trvdé cyber šikany a ubližují lidem na fotkách. Mně osobně je z toho hrozně smutno, bojím se otevřít Facebook a najít nějaký odkaz, kde budou probírat mé přátele, anebo mne samotnou.
Blízcí přátelé ví,že trpím relativně silnou asociálností a tyhle diskuze ji jen přitrzují (aka bojím se už jen vyjít ven do večerky) a opravdu ale jistě přemýšlím, že se vzdám lolity. Navíc uvažuji o tom, že bych smazala všechny své fotky z internetu a na dlouhou dobu pozastavila netovou činnost.


Nejvíc mě na tom mrzí za bezmoc..to že banda zasraných a omezených kreténů vás může ponižovat, urážet a zesměšňovat, aniž by jste se mohli jakkoliv bránit. Pojem autorské právo jim nic neříká, sami by vám to nikdy neřekli do očí, jen se schovávají za internetovou anonymitu a myslí si,že mohou napsat cokoliv.
Jsou to lidi nudící se, nedělající nic užitečného pro společnost, naopak. Omezenci, kteří mají nutkání psát své názory a cpát je druhým. Nejsou schopni se vyjádřit inteligentně a konstruktivně, jsou stádovití a stereotypní.
Přitom se sami oblékají nevkusně,nudně,šedivě a jejich názory jsou hloupé a nudné.
Přijde mi,že tento útok na lolity je cílený, vyvolaný pár osobami. Jestli to některá z vás čte, chtěla bych vám říci, že jste ty nejubožejší lidi, trapáci a vaše existence je v tomto světě naprosto zbytečná.

Tenhle stát a lidi v něm jsou dle mého názoru silně konzervativní a úrovní oblékání, mluvy, vzdělání a mezilidských vztahů se blížíme k východu, státům typu Ukrajina, Rumunsko. Nebude to lepší..nebude, když lidé v tomhle státě něco se sebou neudělají..a hlavně na poli mezilidských vztahů. Tohle není vyspělá společnost,ale zaostalá země.

Začínám to tady nenávidět a to jsem ještě nedávno byla hrdou Češkou.Češi a konrétně severočeši mi už začínají nebezpečně pít krev. Odstěhuju se na Bali ,tam budu chovat ovce,anebo vylezu na naši výškovou budovu a budu střílet lidi sniperkou do hlavy. No anebo si tu jenon tak postěžuji na blogu a zítra to bude dobré.

Omlouvám se všem, že museli číst mé naštvané kydy,ale já fakt běsním. Snad bude příště něco pozitivnějšího.

EDIT: Už je mi dobře :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vrána Vrána | 19. června 2012 v 9:41 | Reagovat

Taky mě to naštvalo. Vůbec nechápu, proč tohle někdo dělá. Ale jestli přemýšlíš, že se vzdáš lolitky jen kvůli nim a ne svému vnitřnímu pocitu, tak je to asi zbytečný. Z vlastní zkušenosti mám pocit, že tenhle typ lidí vycítí, že je člověk jinej (spíš mentálně než v oblíkání) a prostě po něm půjdou kdykoliv a kdekoliv. Jsou to prostě svině a přála bych jim, aby sami něco takovýho aspoň jednou zažili.

2 Alice-chan Alice-chan | Web | 19. června 2012 v 11:53 | Reagovat

S čechama je problém že jsme děsné svině. Soused má kozu a já ne, tak ať ta jeho chcípne....
Děsně závistivý a nenávistný národ, který se snaží všecko a každého přechcat a udělat ze sebe borce. Když není jak, tak se bude vytahovat a ponižovat jiné aby ukázal že je aspoň nad ně když už sám nic nesvede.
Proto taky máme tak blbou pověst po okolních státech.
Totiž tady když někoho něco baví, nebo něco umí, (a nedělá to každý) tak je blbý. Třeba když jsem narazila na jednu diskuzi kolem elektroniky. Hromada lidí co tomu až tolik nerozumí a pár těch co mají zájem. Někdo se ptal na stavbu binárních hodin a podtím byla spousta keců jak lidi co mají takové hodiny by si měli zajít za psychoušem, jak to nemá stavit když tomu sám nerozumí a musí se ptát a celá debata skončila tím že proč to stavět, když se to přece dá normálně koupit na netu.... prostě děs.
Potom jsem narazila na obdobnou debatu na zahraničních stránkách a nebe a dudy. Lidi si vyměňovali rady, nápady, fotky.

No to už jsem odbočila moc. Na nikoho kdo by takto propíral lolity jsem ještě nenarazila a úplně mě to překvapilo. Až tak hluboko jsme klesli jako národ? Chtělo bych vidět ty co to komentují jak se sami oblíkají. Asi by to byla pak celkem sranda.
Ale zas musím říct že ne všechny lolitky jsou vždycky oblečené tak aby vypadaly dobře. Některým to občas nesedne. Hlavně já když se podívám na některé fotky, tak mám pořádné faily. Tohle musí být pro dotyčné omezence dobrá návnada.
Ale zas je vidět co to je za lidi. Defakto odpad s levýma rukama když nemají nic lepšího na práci než pomlouvat lidi co v životě neviděli jen kvůli oblečení a cílí na konkrétní skupinu.

3 Tereza Sariel Tereza Sariel | 19. června 2012 v 12:13 | Reagovat

Já mám ten samý pocit... A i když už je ráno a jsem klidnější, stále cítím nechuť se prezentovat na netu, připojovat se do komunity a vůbec kdy na sebe ještě upozorňovat. Lolitu asi budu nosit dál (i když kdo ví), ale jen pro sebe nebo na naše malé akce. A asi změním přezdívku. Už vážně nemám chuť se nechávat pranýřovat. Pak se z věci, co mi dělala radost, akorát stává trápení.

4 Raven Raven | Web | 19. června 2012 v 16:49 | Reagovat

Tedy..já se přiznám, že o tom vůbec nevím,  ani co na to říct, vzhledem k tomu, že jsem ty diskuze ani nic podobného nečetla a moc netuším o co se vlastně jedná.
Ale slečny..mohla bych vás poprosit o odkaz? Zajímalo by mě to. I když to asi nebude příjemné čtení.

5 Wel Wel | 20. června 2012 v 14:00 | Reagovat

Tyjo, vždyť je hloupé, aby jste tím trpěly, blbouni jsou oni....

6 Inkognito Inkognito | Web | 18. července 2012 v 21:51 | Reagovat

ach.. ono je těch článků víc? Viděla jsem jen jeden na nějakém blogu jakési "blondýny" či co...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama