Srpen 2012

Otázka č. 15

31. srpna 2012 v 23:40 | Kůzle |  Já já já jenom já
Hezký večer všem

přicházím s další otázkou, nebo spíše tématem, : Tví oblíbení blogeři..

No tak mé oblíbené blogery najdete vlevo, ve sloupci ,,Oblíbené odkazy",ale abych nebyla tak stručná, trochu se rozepíšu.
Nesleduji žádný zahraniční blog - za prvé neumím anglicky, za druhé mě to ani moc nebaví. Nedokáži dodržet pravidelnost návštěv a navštívení blogu jednou za uherský rok neberu, jako sledování daného blogera. Takže jsem spíše na české
blogery a blogerky.

Otázka č. 14

30. srpna 2012 v 23:12 | Kůzle |  Já já já jenom já
Hezký večer všem,

sice trochu později,ale přeci přicházím s další otázkou, tentokrát na téma:
Tvá nejranější vzpomínka

Mám jich docela hodně,ale v hlavě mi uvízl takový neurčitý záblesk prababiččina pokoje. Mamča říkala, že si to nemohu pamatovat,protože jsem byla moc malá,ale když jsem ji docela detailně popsala ten pokoj, řekla, že je to přesné.
Pamatuji si, že tam byla taková ta rustikální staromódní skříň plná knih, pod ní košík plný starých hezkých hraček. Obývák byl prakticky spojený s kuchyní, která byla sice stará,ale funkční.
Také si pamatuji malý jídelní stoleček v bukovém dřevě a lampu na spirále, která visela nad ním. Pravda ovšem je, že prababičku si vůbec nepamatuju a prakticky její podobu poznávám jen z fotek.

Otázka č. 13

29. srpna 2012 v 12:43 | Kůzle |  Já já já jenom já
Hezký den všem,

dnes tu máme další otázku a ta zní: Kam by ses ráda podívala nebo přestěhovala?
No dle mého se jedná o dvě rozdílné věci - kam se podívat,nebo přestěhovat..
Podívat bych se chtěla snad úplně všude, jen mě moc neláká Afrika a část Asie. Miluji Evropu, miluji severské evropské země, jako je Norsko, Švédsko, Finsko, Dánsko, Británie..avšak moji velkou touhou je Island. Fascinuje mne jeho příroda, pásmo, obyvatelstvo, jazyk, památky atd. Takže bych pro začátek chtěla procestovat většinu Evropy.
Zatím jsem byla jen v klasických jižních zemí, jako je Itálie, Francie, Řecko, ale navštívila jsem naštěstí také Irsko, což byl pro mě velmi krásný zážitek.
Mám ráda i Německo, které bych chtěla více procestovat.

Otázka č. 12

28. srpna 2012 v 20:32 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný večer všem,

Dnešní otázka je na téma : Popiš svůj den v heslech.
No přijde mi,že můj dnešní den byl docela nudný,takže to bude i nudné čtení..tak si to užijte :D

Otázka č. 11

27. srpna 2012 v 21:07 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásnývečer všem čtenářům.
Dnešní otázka č. 11 (nebo spíš úkol) je na téma: Nastav přehrávač na náhodný výběr a napiš prvních 10 písniček, které přehraje.

No pokusím se dát i odkazy na Youtube..ale blog.cz mi je minule pěkně ignoroval a rozházel článek,tak si od toho moc neslibuji. Možná bude lepší vložit jen proklikávací odkaz :)

Otázka č. 10

26. srpna 2012 v 20:16 | Kůzle |  Já já já jenom já
Hezký večer všem,
sice jsem včerejší otázku nestihla (ach ta hospoda),ale myslím, že to nijak nevadí,takže jsem ji posunula na dnešek.
Dnes zní: Popiš svou první lásku a první polibek

Tak když o téhle otázce přemýšlím,tak se trochu pocechtávám,protože moje první láska byla dobrej fail, kterýmu se s tehdejším aktérem doteďka smějeme. Nepočítám do toho takové ty první dětské lásky ve školce a škole, ale myslím takovou, kdy jsem si tenkrát opravdu myslela, že tu osobu miluji a došlo i na polibek.
Teda..bylo to asi před sedmi lety, kdy jsem byla mladá, naivní a trochu i blbá. Tenkrát (a vlastně doteď) jsem se hodně kamarádila s chlapcem, který byl můj vzor, kult, prostě osoba číslo jedna, ke které jsem vzhlížela. A samozřejmě jsem do něj byla platonicky zamilovaná, protože tenkrát jsem byla hodně děsně ívl zlá holka (poslouchala jsem metal..víte jak..) a on byl vystajlovanej krásnej modrovlasej kluk, kterýmu to strašně seklo při každé situaci a navíc to byl francouz..víte jak...
Rozuměli jsme si spolu velmi dobře, což mi nahrávalo do karet.

Otázka č.9

24. srpna 2012 v 18:57 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný den všem,

tak dnešní otázka vyhlašuji za tu nejpitomější a nejhorsí, protože je defakto stejná,jako jedna z předešlých otázek.
Zní: Jaká doufáš, že bude tvá budoucnost?

Tak jak jsem předtím tedy už psala, doufám,že tu budu, že má rodina bude zdravá, že budu mít práci, čokla Žeryka, byt,nebo dům a že si budu užívat spoustu zábavy. Nicméně budoucnost nevidím moc růžově..nechci si z toho tady udělat stěžovací blog,ale když vidím, kolik mých přátel je nezaměstnaných, jak situace v tuzemsku vypadá a jak se vyvíjí, nejsem moc optimistická.
Budu ráda, když nebude válka,,,a taky by už mohli přijet mímani a neshovávat se pořád. (i když je chápu)
A taky naivně doufám,že se trochu změní mentalita lidí, která je otřesná.

Otázka č. 8

23. srpna 2012 v 19:13 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný večer všem čtenářům,

dnešní otázka mne trochu štve. Zní : Chvíle, kdy jsi byla nejspokojenější se svým životem

Štve mne z toho důvodu, že se snažím být spokojená stále a pořád. Takže vypíchnout tu nejkrásnější chvíli je těžké. Ale samozřejmě takové,jako každý člověk,mám. Jsou to třeba krásné koncerty na kterých jsem byla s rodinou (třeba rok 2008,Eden - Depeche mode, rok 2000 - Autodrom Most- Lucie).Nebo třeba taky,když jsem odmaturovala, nebo slavila své, či někoho jiného narozky..různé párty,večírky, ale také obyčejné rodinné oslavy.

Otázka č. 7

22. srpna 2012 v 21:14 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný hezký večer,
máme tu další otázku, tentokrát její téma zní: Tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí

Nuže, mé horoskopové znamení je Býk. Jenže jsem se narodila 21.dubna, kdy toto datum je také někdy uváděno jako Beran (i když častěji Býk)..takže jsem takový BeranoBýk.
Dopředu říkám, že na charakteristiky nevěřím - přece na světě nemůže být jen 12 druhů lidí. Nicméně i přesto charakteristiku a srovnání udělám.

Otázka č. 6

21. srpna 2012 v 20:37 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný den všem,

dnes tu máme další díl otázek, tentokrát takový velmi sebestřetný díl na téma 30 věcí o tobě.
No tak nějak netuším, co bych měla vyprávět,ale budu psát to, co mě napadne.
Tak díky, když to vydržíte,až do konce.