Otázka č.1

16. srpna 2012 v 21:38 | Kůzle |  Já já já jenom já
Hezký večer všem,

ve včerejším článku jste si mohli přečíst, že se od tohoto dne budu snažit odpovědět na 30 zajímavých a také né moc zajímavých otázek.
Dnešní otázkou a zároveň tématem je: Tvůj současný vztah; jsi-li nezadaná, jaké je to být single

Tuto otázku chci pojmout trochu jinak. Nechce se mi vyprávět o mém vztahu - ne proto,že jsem nespokojená,nebo něco podobného,ale tak myslím,že je zbytečné psát stovky slov, když mám harmonický vztah s úžasným přítelem. Chci se spíše zamyslet nad tou otázkou - být single?


Jak jste si určitě všimli, být single už skoro nikomu nepřijde nenormální, ba naopak, tento styl života je občas některými médii silně propagován. Myslím,že je každého člověka volba,jaký styl života si vybere,jen nemám ráda, když je některá věc silně propagována..z lidí to často dělá nemyslící ovce,které se ještě k tomu povyšují nad těmi, kdo této vlně nepropadl.

Souhlasím s názorem, že být single určitou dobu vůbec není špatné..člověk se věnuje sám sobě,má čas na své koníčky, přátele a seberalizaci. Jen nevím, zda je dobré žít tak celý život. Přemýšlím hodně dopředu a říkám si ,že přeci tento druh života musí člověka už omrzit. A hlavně, po tom, když vidím své prarodiče, kteří jsou vysloveně závislí na své rodině, tak si říkám, že je fajn,když vás tu má kdo podpořit.
Nicméně pořád říkám, že je na každém aby si zvolil tu cestu životem, která mu nejvíce vyhovuje a při které bude šťasten..ať už je to single..nebo třeba ne.

A co vy? Jaký máte názor na single livestyle?

Těším se na vás zítra!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přemýšlím o tom, že bych blog rozšířila o rubriku, kde bych psala recenze na zhlédnuté anime..co si o tom myslíte?

Ano,zajímá mě to, budu to číst
Anime mne nezajímá
Je mi to jedno

Komentáře

1 qweser qweser | Web | 16. srpna 2012 v 21:49 | Reagovat

pekný dess mužu te poprosit prosím o hlas v souteži http://ce-beautiful.blog.cz/1208/sonserials-4-kolo#komentare jméno je qweser-lovci duchu dekuju moc:)

2 Sandie Sandie | Web | 17. srpna 2012 v 8:36 | Reagovat

Souhlasím. Být single je přece tak módní..! Lidi do studují, pak budují kariéru a po třicítce zjistí, že jim ujel vlak. Narychlo s někým založí rodinu a potom... škoda mluvit :/
Navíc - vztah s člověkem, kterého miluju, mě nijak neomezuje v mých zájmech a jejich rozvíjení. Stejně tak odmítám tvrzení, že mít děti člověka omezí úplně ve všem (takže proč si je pořizovat?!)...

3 Hotaru Hotaru | Web | 17. srpna 2012 v 10:49 | Reagovat

Ono je fajn byť istú dobu sám, venovať sa čisto len svojim záujmom a nestarať sa o potreby toho druhého...ale tak dobré to už nie je, keď človek potrebuje podporiť, utešiť a niekomu sa vyplakať. Nevedela by som prežiť zvyšok života sama (len s mačkami prípadne :D) aj keď nie som zase až tak spoločenský tvor.

Aj keď sa ale stále propaguje, aké je super byť single, irituje ma, že to nechápu hlavne mladšie ročníky a 12 - 13 - ročné baby a robia veci, o ktorých som ja v ich veku ešte ani nesnívala O_o Ale to už je skôr na tému, prečo sa všetci snažíme tak rýchlo vyrásť a nechcem byť offtopic :D

4 Kůzle Kůzle | 17. srpna 2012 v 19:33 | Reagovat

[2]:  Přesně tak, napsala ji to krásně. Mnoho lidí má pocit, že s dětmi končí veškerý život a veškeré ,,užívání si". Přitom je tolik věci, které se dneska s potomky dají dělat. Spíš to vidím tak, že to lidi neumí a v závěru to svedou na děti. Hlavě si říkám,jak by to vypadalo, kdyby takhle globálně mysleli naši rodiče..

[3]: Přesně tak, myslím si ,že u mnoho lidí je to možná póza, třeba nemohou najít někoho, kdo by byl ten pravý partner do života a single život je pro ně takové alibi.  A co se týče těch mladých lidí, myslím, že to docela úzce souvisí a je šílený,co se děje.
Děsím se,jaké budou v tomto směru další a  další generace..nicméně, to už je na další článek :D

Moc děkuji za reakce

5 Quiquilla Quiquilla | 25. srpna 2012 v 15:06 | Reagovat

Tak já jsem momentálně single, ale ne proto, že je to moderní, ale prostě nemůžu momentálně najít nikoho, s kým bych si rozuměla. Nějakou dobu mi to přišlo super, stejně jsem neměla čas na vztah, ale teď už mě to začíná štvát. A nemyslím si, že bych byla náročná nebo tak něco.

6 Kůzle Kůzle | 26. srpna 2012 v 20:25 | Reagovat

[5]: Já to chápu, ono taky upřímně dneska někoho ,,vhodného" najít je velmi těžká věc.
Já myslím, že tím single, se vyloženě myslí, dlouhodobý,cílevědomí stav, který lidi záměrně vytvářejí,to není Tvůj případ :)
Nicméně Ti přeju,aby jsi našla tu pravou osobu, je jedno jak dlouho to bude trvat (alespoň o to bude kvalitnější ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama