Otázka č. 13

29. srpna 2012 v 12:43 | Kůzle |  Já já já jenom já
Hezký den všem,

dnes tu máme další otázku a ta zní: Kam by ses ráda podívala nebo přestěhovala?
No dle mého se jedná o dvě rozdílné věci - kam se podívat,nebo přestěhovat..
Podívat bych se chtěla snad úplně všude, jen mě moc neláká Afrika a část Asie. Miluji Evropu, miluji severské evropské země, jako je Norsko, Švédsko, Finsko, Dánsko, Británie..avšak moji velkou touhou je Island. Fascinuje mne jeho příroda, pásmo, obyvatelstvo, jazyk, památky atd. Takže bych pro začátek chtěla procestovat většinu Evropy.
Zatím jsem byla jen v klasických jižních zemí, jako je Itálie, Francie, Řecko, ale navštívila jsem naštěstí také Irsko, což byl pro mě velmi krásný zážitek.
Mám ráda i Německo, které bych chtěla více procestovat.


Co se týče ostatních kontinentů, docela mne láká Amerika, konkrétně Kanada a USA. Nejsem moc na tropické země, ale netrvdím, že kdybych mohla, že tam nejedu. No zkrátka jsem vášnivý turista, takže jedu snad kamkoliv.
A aby nikdo netrvdil, že jsem zanevřela na Čechy..ty mám procestované skrz na skrz, protože na rodinné dovolené jezdíme výhradně do Čech. A samozřejmě i tu jsou nádherná místa na která nedám dopustit.

A teď se dostáváme ke stěhování. Inu nyní bydlím v Mostě, který naprosto nesnáším. Myslím, že důvody nemusím ani vypisovat, kdo mě zná ví, že na Most pořád a pořád nadávám a stěžuji si na něj. Upřímně si myslím, že oprávněně.
Tak ošklivé a pitomé město,aby člověk pohledal. Dle výzkumu je tu nejhloupější a nejsociálnější obyvatelstvo ČR, s čím souhlasím. Krásný Starý Most byl zbořen, aby dal přednost modernímu stylu. Alespoň to tenkrát tvrdili komunisté. Takže teď je to krabicové město v komunistickém stylu.
Navíc jsme ohraničeny dvěma ghetty - Chánovem a Janove. Tak si to tady asi dokážete představit.

Logický závěr je, že se chci přestěhovat kamkoliv, protože všude je lépe, nežli tady. Klidně do vedlejší Bíliny, Teplic, Ústí, Prahy..prostě kamkoliv. Takovým malým snem jsou České Budějovice. Nevím proč mne to město tak okouzlilo. Jih Čech je úplně jiný, přátelský, hezký..prostě naprosto odlišný. Takže v daleké budoucnosti bych se chtěla prestěhovat na jih, konrétně do Budějovic.

Toť asi vše, těším se na vás zítra.
Kam by jste se chtěli přestěhovat vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přemýšlím o tom, že bych blog rozšířila o rubriku, kde bych psala recenze na zhlédnuté anime..co si o tom myslíte?

Ano,zajímá mě to, budu to číst
Anime mne nezajímá
Je mi to jedno

Komentáře

1 Venea Venea | 29. srpna 2012 v 14:47 | Reagovat

V Českých Budějovicích by chtěl žít každý! xD
tenhle článek mi vyjde asi zítra dopol...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama