Otázka č.2

17. srpna 2012 v 19:29 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný večer všem čtenářům,

máme tu v pořadí druhý den otázek, tentokrát je otázka docela zajímavá
Otázka č. 2: Kde bys chtěla být za 10 let?

No tak první asociace,která mne při přečtení této otázky napadla,byla odpověď : ještě mezi živými. Vím, že to zní docela depresivně, ale je to tak. Tak nějak si s přibývajícím věkem stále více uvědomuji chatrnost lidského života a fakt, že si na něj musíme dávat pozor. Takže rozhodně bych chtěla být ještě na tomhle světě.


A jak bych chtěla aby to vypadalo? Když to vezmu z globálního hlediska, bude to šílené utopistické čtení aka aby se lidi měli rádi,byli na sebe hodní, aby bylo méně bolesti, méně válek a hladomoru a zdravější životní prostředí...
Z toho osobního hlediska bych se viděla v nějakém hezkém bytečku, nebo menším domě na okraji velkého města (ideálně České Budějovice),nebo v přilehlé vesnici (max 5 km). Chtěla bych mít práci nejlépe kreativní a v mém oboru,takže pracovat v marketingu. Chtěla bych mít zajištěnou rodinu a tak nějak si žít ten svůj život, užívat každý den, vařit pivo, kupovat si oblečení v sekáčích,jezdit na výlety, nákupy s kamarádkama, dál srazovat. Číst si na verandě a mít čas a chuť na anime, vlastnit mnoho mang, vařit samé dobroty, častěji sporotovat, pařit pořád hry, zajet občas na cony a larpy, navštěvovat rodiče, kecat s kámošema, vytvářet zajímavé doplňky na sebe a do bytu..no prostě je toho haldy. Taky bych chtěla mít psa jménem Walda (ideálně jezevčík s něčím šmrcnutej) a chodit ho venčit.
Naprosto hlavní věc pro mne je mít zdravou, šťastnou rodinu. Tak doufám,že to tak alespoň nějak bude. No stejnak často vše dopadne úplně jinak,ale tak nechám se překvapit.
Třeba budu za deset let Prezidentkou Zeměkoule :D

A co vy? Kde by jste chtěli být za deset let?
Těším se na vás zítra
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Přemýšlím o tom, že bych blog rozšířila o rubriku, kde bych psala recenze na zhlédnuté anime..co si o tom myslíte?

Ano,zajímá mě to, budu to číst
Anime mne nezajímá
Je mi to jedno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama