Otázka č. 7

22. srpna 2012 v 21:14 | Kůzle |  Já já já jenom já
Krásný hezký večer,
máme tu další otázku, tentokrát její téma zní: Tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí

Nuže, mé horoskopové znamení je Býk. Jenže jsem se narodila 21.dubna, kdy toto datum je také někdy uváděno jako Beran (i když častěji Býk)..takže jsem takový BeranoBýk.
Dopředu říkám, že na charakteristiky nevěřím - přece na světě nemůže být jen 12 druhů lidí. Nicméně i přesto charakteristiku a srovnání udělám.


Takže dle vyhledaných materiálů je Býk :
Lidé narození v tomto znamení jsou obdařeni velkou vytrvalostí a rozhodností, silnou vůlí a energií. Bývají přející a umělecky nadaní. Býci se na svět dívají převážně z praktického hlediska. Vytrvale a neúnavně sledují cíle, které si stanovili. Mají vřelý vztah k přírodě a velké pochopení pro umění. Obklopují se pěknými věcmi a rádi si užívají slastí života. Někdy se ale mohou zdát uzavření a málo přístupní. Býci většinou nespěchají a jsou opatrní. Uznají-li ale užitečnost nějaké věci, dokážou se plnou energií zasadit o její uskutečnění. Setrvávají na svých stanoviscích a nejsou rádi, když jim do toho někdo mluví. Přestože býci dovedou vychutnávat život plnými doušky, jsou při tom dobrosrdeční a snaží se pomáhat slabším. Sami dovedou ocenit láskyplné zacházení. Největším nebezpečím pro ně samé může být jejich svéhlavost. Neradi naslouchají varování a mohou na to doplatit.

Takže, vytrvalá nejsem, spíš naopak, silnou vůli mám jak na co. Umělecky nadaná bych chtěla být,ale nejsem. Na svět se nedívám převážně z praktického hlediska. Když mi něco nejde, často házím flintu do žita. Často nemám pochopení pro umění a jsem netrpělivá. Trochu na mě sedí to, že jsem občas málo přístupná. Také sedí to, že si užívám slastí života a obkopuji se pěknými věcmi (možná pro někoho kýčovitými).
Nechce se mi to rozebírat do detailů, některé věci sedí, ale spíše ne. Je to na mě moc obecné. Možná je někde k vyhledání jiná charakteristika.

Co se týče Čínského horoskopu, jsem Koza. Její jednotknou charakteristiku jsem nenašla (na každém serveru je něco jiného),ale prakticky je to samé jako u Býka - jak co se shoduje..no zkrátka tomu nevěřím a charakteristiku beru na lehkou váhu.
Ale je to zajímavé.

A jaké znamení jste vy?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Přemýšlím o tom, že bych blog rozšířila o rubriku, kde bych psala recenze na zhlédnuté anime..co si o tom myslíte?

Ano,zajímá mě to, budu to číst
Anime mne nezajímá
Je mi to jedno

Komentáře

1 Alice-chan Alice-chan | Web | 22. srpna 2012 v 22:25 | Reagovat

Mám pár býků v rodině a taky by to na ně moc nesedělo XD
Jen děda byl fakt hooodně tvrdohlavý.

V čínském horoskopu jsem taky koza ;)

2 Reiko Reiko | 23. srpna 2012 v 7:43 | Reagovat

Jsem naprosto typická panna :D, překvapivě na mne sedí moje charakteristika kompletně...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama