Září 2012

30 anime days v jednom dni

29. září 2012 v 22:50 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Hezký večer,

před nedávnem jsem slíbila článek, ke zodpovím najednou 30 otázek, které by v původním řetězáku měly být zodpovězeny po dobu 30 dnů. Jenže já jsem se rozhodla býti stručnější a udělat vše do jednoho článku. Zase proč ne..
Upozorňuji, že budu uveřejňovat své názory na různé tituly a ty nemusí být shodné s ostatními,tak prosím,aby se nikdo nečertil :)
Tak jdeme na to


Otázka č. 19

16. září 2012 v 12:18 | Kůzle
Hezký den všem,

přicházím s další otázkou, tentokrát na téma: Kdy si nerespektovala své rodiče?

Na mysl mi nepřichází žádný případ, kdy bych své rodiče nerespektovala. Jelikož spolu máme velmi dobrý vztah, nebylo to nikdy nutné. Maximálně to byly nějaké spory o úklid mého pokoje, kdy jsem odmítala, ale nějaký závažný připad si nepamatuji. To je ale dlouhá odpověď co?

Odpoledne přijde se zajímavým 30 days anime v jednom dni,tak se těšte :)

Otázka č. 18

10. září 2012 v 14:10 | Kůzle |  Já já já jenom já
Hezký den všem,

dnešní otázka je celkem jednoduchá a stručná: V co věříš?

Chtěl jsem napsat, že věřím v křemíkové nebe a Krále bramborových lidí,ale abych nelhala, napíši něco jiného. Nevěřím ani v jednoho známého Boha, neuznávám žádnou víru. Věřím v mimozemšťany - už jsem o tom psala jeden dlouhý článek.
Myslím si ,že ten, kdo trvdí, že jsme ve vesmíru sami, je naprostý ignorant. Lidstvo neví, jak moc je vesmír velký, jen předpokládá. Nedokážu si představit,že v té miliardě galaxií a neuvěřitelně obrovské ploše, jsem jen my, ti jediní. Kdyby tomu opravdu tak bylo, hodila bych si ze samého zoufalství mašli.
Jsem hluboce přesvědčena o existenci jiného inteligentího života (jen si nejsem jistá, zda je také v naší galaxii). Viděla bych to tak, že v každé je alespoň jedna živá platena. Otázka je samozřejmě, jak moc je takový život vyspělí. Možná,že jsou na tom úplně stejně jako my, nebo jsou zaostalejší. A možná,že se jedná o mnohem vyvinutější civilizaci,ale z nějakého důvodu, ať už ze strachu, technické neschopnosti, nebo kdoví ještě čeho, nás nemohou kontaktovat. A třeba budou - mám určitou teorii o dvacátém prvním prosinci tohoto roku. Mno uvidíme..

Otázka č. 17

9. září 2012 v 16:02 | Kůzle |  Já já já jenom já
Hezký den všem,

po zdravotní indispozici se vracím zpět s otázkama. Dnešním tématem je: Tvé úspěchy a neúspěchy za poslední rok.

No myslím si, že tohle téma by bylo efektivnější psát na konci roku,ale nevadí. Když se nad tím zamyslím,tak to bude asi znít pesimisticky,ale výrazný úspěch nemám. Tak nějak to byl obyčejný rok, který jsem tak nějak přežila, uzavřela jsem úspěšně druhý ročník studia na VŠ, pracovala měsíc na brigádě za almužnu,oslavila první výročí s přítelem, oslavila dvacátéprvní narozky, rozšířila své koníčky, sundala dredy..ale dle mého jsou to takové obyčejné věci, které se nedají považovat za úspěšné.
Z čeho mám radost je, že jsem se často účastnila srazů a viděla své přátele, účastnila se i velkého počtu conů a různých akcí. Přečetla jsem také dost knížek a poslední dobou se snažím překládat cizojazyčné knihy do češtiny.

Otázka č. 16

3. září 2012 v 20:35 | Kůzle |  Já já já jenom já
Hezký večer všem,

po delší době jsem tu s další otázkou, tentokrát její téma zní:
Tvůj názor na mainstreamovou muziku

Och well..tedy. Já abych se přiznala, vlastně ani netuším, co je dnes mainstream..Rádio neposlouchám, televizi nemám, do obchodů ani kaváren, kde bych mohla rádio slyšet nechodím, takže jsem se prakticky se poslední dva roky nesetkala s mainstremem..mám určitou představu,ale nevím zda není trochu zkreslená.
Vlastně snad jediná dvě jména, která znám jsou Lady Gaga a Justin Bieber. To asi není moc. Nicméně mě mainstream ve své podstatě nevadí, často jde o kvalitní hudbu, i když je to žánr, který neposlouchám. Jsou ovšem věci, které prostě nesnesu a to jsou převážně takové ty ,,komárové roje" (rozumějte taneční hudbu aka tuc tuc tuc, syntetizátory, tuc tuc tuc), kde ,,zpívají" šmoulím hlase..to fakt nemám ráda, ať už se jedná o jakoukoliv skladbu.