Otázka č. 17

9. září 2012 v 16:02 | Kůzle |  Já já já jenom já
Hezký den všem,

po zdravotní indispozici se vracím zpět s otázkama. Dnešním tématem je: Tvé úspěchy a neúspěchy za poslední rok.

No myslím si, že tohle téma by bylo efektivnější psát na konci roku,ale nevadí. Když se nad tím zamyslím,tak to bude asi znít pesimisticky,ale výrazný úspěch nemám. Tak nějak to byl obyčejný rok, který jsem tak nějak přežila, uzavřela jsem úspěšně druhý ročník studia na VŠ, pracovala měsíc na brigádě za almužnu,oslavila první výročí s přítelem, oslavila dvacátéprvní narozky, rozšířila své koníčky, sundala dredy..ale dle mého jsou to takové obyčejné věci, které se nedají považovat za úspěšné.
Z čeho mám radost je, že jsem se často účastnila srazů a viděla své přátele, účastnila se i velkého počtu conů a různých akcí. Přečetla jsem také dost knížek a poslední dobou se snažím překládat cizojazyčné knihy do češtiny.


Co se týče mých neúspěchů - dostala jsem vyhazov z brigády, mnoho z mých přihlášek na různé vzdělávací akce byly odmítnuty, nedostala jsem se na měsíční brigádu do Skotska, nejsem zatím schopná sesumírovat bakalářku, stipendium mi uteklo jen o jeden bod,ochladly mé vztahy s rodinou (myslím tím babičky, tety a podobně).
Ale zase nechci,aby to znělo tak pesimisticky, jak to možná zní - chci říct, že poslední rok jsem si docela užila a na to, že to občas bylo těžké,tak jsem to zvládala v pohodě,takže si nemohu na psolední rok vůbec stěžovat.
Hlavně že se všichni máme rádi a jsme zdraví :D

A jak jste to měli vy poslední rok?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přemýšlím o tom, že bych blog rozšířila o rubriku, kde bych psala recenze na zhlédnuté anime..co si o tom myslíte?

Ano,zajímá mě to, budu to číst
Anime mne nezajímá
Je mi to jedno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama