Otázka č. 18

10. září 2012 v 14:10 | Kůzle |  Já já já jenom já
Hezký den všem,

dnešní otázka je celkem jednoduchá a stručná: V co věříš?

Chtěl jsem napsat, že věřím v křemíkové nebe a Krále bramborových lidí,ale abych nelhala, napíši něco jiného. Nevěřím ani v jednoho známého Boha, neuznávám žádnou víru. Věřím v mimozemšťany - už jsem o tom psala jeden dlouhý článek.
Myslím si ,že ten, kdo trvdí, že jsme ve vesmíru sami, je naprostý ignorant. Lidstvo neví, jak moc je vesmír velký, jen předpokládá. Nedokážu si představit,že v té miliardě galaxií a neuvěřitelně obrovské ploše, jsem jen my, ti jediní. Kdyby tomu opravdu tak bylo, hodila bych si ze samého zoufalství mašli.
Jsem hluboce přesvědčena o existenci jiného inteligentího života (jen si nejsem jistá, zda je také v naší galaxii). Viděla bych to tak, že v každé je alespoň jedna živá platena. Otázka je samozřejmě, jak moc je takový život vyspělí. Možná,že jsou na tom úplně stejně jako my, nebo jsou zaostalejší. A možná,že se jedná o mnohem vyvinutější civilizaci,ale z nějakého důvodu, ať už ze strachu, technické neschopnosti, nebo kdoví ještě čeho, nás nemohou kontaktovat. A třeba budou - mám určitou teorii o dvacátém prvním prosinci tohoto roku. Mno uvidíme..Nicméně se tohle tématu nerada bavím s ostatními - ne stejně naladěnými jako jsem já. Protože když mluvím o mimozeměťanech, myslím vše smrtelně vážně a ničemu se nesměju. A pak nezasvěcený člověk má ze mě blázna.
Jsem také přesvědčena,že tu už mimozemská rasa byla (odkazuji zase na můj dřívější článek), což dokazují početné důkazy ve formě hieroglyfů a dobových poznámek.

Tak to je má víra.

A jak jste na tom vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přemýšlím o tom, že bych blog rozšířila o rubriku, kde bych psala recenze na zhlédnuté anime..co si o tom myslíte?

Ano,zajímá mě to, budu to číst
Anime mne nezajímá
Je mi to jedno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama