Listopad 2012

Sereš mě, Erichu!

29. listopadu 2012 v 12:05 | Kůzle |  Pullip dolls
Mám jednoho kamaráda, známe se už asi osm let a pokud by mi někdo řekl, že mám ze svých přátel vybrat toho ,,top", tak bych volila tohoto. Známe se opravdu moc dobře, možná až přespříliš. Když jsem ho poznala, byl to ,,normální" kluk, který studoval gympl v Mostě. Normální avšak nikdy nebyl, tak avantgardní, zvláštní, nevyzpytatelnou, výbušnou,ale také klidnou osobnost jsem nikdy neviděla. Nejhorší je, že on si na to nehraje,aby byl kůl, ale opravdu takový je. Možná za to může výchova, možná se tak narodil, jeho psychiatr říkal,že je to údajně vrozené a že trpí silným narcismem. Sama nevím, jak jsem s ním mohla těch osm let vydržet, on tvrdí to samé.


Příjemné trávení podzimních večerů

23. listopadu 2012 v 19:08 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecyUrčitě to znáte také..dělání jakékoliv opodstatněné, zbytečné či až pitomé činnosti, jen aby jste se nemuseli věnovat jiné činnosti, které se avšak bohužel věnovat musíte. Tedy vy se vlastně musíte věnovat výhradně jen té činnosti a v ostatních činnostech musíte býti nečinní. Píšu bakalářkou práci a vůbec mě to nebaví. Prý základ úspěchu je v dobrém tématu. Nemysíĺím si ,že mé téma je až tak špatné,ale není kreativní. I když neumím nic z kreativních aktivit,třeba jako je malování, zpívání, hraní na něco, nebo dokonce psaní, jsem duší kreativní člověk, který nemá rád, když uvízne v monotóním stádiu.

Shopaholikův koutek 2

21. listopadu 2012 v 22:18 | Kůzle |  Shopaholikův koutek
Hezký večer,

přináším další shopaholikův koutek s novými úlovky. Tentokrát skoro všechny byly uloveny na Akiconu, na který jsem si půl roku šetřila :D

1) Alenkovská sukně Bodyline z closet cleaningu

Původně jsem se relativně sweet potisku bála,ale sukně je ve skutečnosti opravdu krásná a kombinace červené a jahodové rozhodně zajímavá


Vánoční sraz

20. listopadu 2012 v 12:13 | Kůzle |  Věci známé i neznámé
Zdravím vás, milý čtenáři.

Poslední dobou mi chodí mnoho pozvánek na Vánoční lolita sraz, který se koná 1. prosince,moc za ně děkuji!
Moje konečné rozhodnutí je avšak, že určitě nepojedu. Čeká mě teď velká změna v životě - aka stěhování do vlastního ,navíc píši bakalářskou práci a připravuji se na předtermíny zkoušek,takže mám velkou časovou tísni.

Pražský Vánoční sraz je moc hezký, ale mně vždycky vadilo to, že jsem si nikdy nepokecala se všemi lidmi, co jsem chěla a tím jsem se cítila trochu ochuzená. Omlouvám se všem pražským kamarádům ,ale myslím si ,že se sejdeme určitě někdy jindy.

Ráda bych vás ovšem pozvala na Vánoční sraz v Teplicích, který pořádá Terezka Saki, a který bude určitě komornější. Pokud nejste lolita, i tak určitě přijďte, protože vítáme každé nové příchozí a jejich přítomnost nás těší, takže se určitě nestyďte.
Na programu je procházka s focením a následná návštěva čajovny, kam můžete přinést i nějakou tu dobrůtku.
Pozvánka je zde:

Report z Akiconu

17. listopadu 2012 v 15:58 | Kůzle |  Věci zajímavé
Zdravím milé čtenáře,
konečně jsem se dostala ke stručnému reportu z letošního Akiconu, který proběhl ve dnech 9.-11. listopadu, tedy minulý víkend. Celkově Akicon hodnotím velmi kladně a abych se přiznala, byl to můj první. Moc jsem se na něj těšila, prakticky jsem byla natěšená už měsíc dopředu, protože jsem se nemohla dočkat,až sedostanu mezi ,,své" lidi a prožiji víkend plný zábavy. Vše zbalené jsem měla už ve čtvrtek, odjezd jsem domluvily na pátek.


Shopaholikův koutek 1

5. listopadu 2012 v 9:47 | Kůzle |  Shopaholikův koutek
Hezký den všem,

přicházím opět s novou rubrikou, který se nazývá Shopaholikův koutek. Tato rubrika neslouží na žádné vytahování, spíše na určitou inspiraci, typy v obchodech a zálohování si fotek a také aby to ti systematicky žilo :) Následující věci, jsou koupené během minulých čtrnácti dní.