Sereš mě, Erichu!

29. listopadu 2012 v 12:05 | Kůzle |  Pullip dolls
Mám jednoho kamaráda, známe se už asi osm let a pokud by mi někdo řekl, že mám ze svých přátel vybrat toho ,,top", tak bych volila tohoto. Známe se opravdu moc dobře, možná až přespříliš. Když jsem ho poznala, byl to ,,normální" kluk, který studoval gympl v Mostě. Normální avšak nikdy nebyl, tak avantgardní, zvláštní, nevyzpytatelnou, výbušnou,ale také klidnou osobnost jsem nikdy neviděla. Nejhorší je, že on si na to nehraje,aby byl kůl, ale opravdu takový je. Možná za to může výchova, možná se tak narodil, jeho psychiatr říkal,že je to údajně vrozené a že trpí silným narcismem. Sama nevím, jak jsem s ním mohla těch osm let vydržet, on tvrdí to samé.
V současnosti bydlí už tři roky ve své domovině - Francii a strašně mi chybí, Já jemu prý taky. Povídáme si přes Skype a Icq, ale není to ono. Má šílené názory, občas ho za ně nenávidím a jeho upřímnost je kolikrát horší, než kdyby vás bodal nožem. Asi jsem se naučila s ním jednat a vím co od něho očekávat. Moc přátel nemá, myslí si,že nikdo není hoden se s ním přátelit a vybírá si je pečlivě sám po velké rozvaze. Proto nechápu, proč si tak rozumíme, já nejsem ničím zvláštní, nebo zajímavá,ale přesto jsem pro něho velmi blízkou osobou.

Je velmi talentovaný, což ví a využívá tolik, kolik může. Ve své domovině dostal několik velmi lukrativních šancí, všech se chopil a využil ve svůj prospěch. Ano, v současnoti má peníze, moc i vliv. Jenže peníze ho vůbec nezajímají a považuje je za kryptofašistický prostředek. K jedinému, k čemu je využívá je cestování po celém světě, které ho velmi baví. Je to zkrátka takový ten člověk, který vám bez váhání zahraje na poprvé tu nejtěžší symfonii na housle, ale neumí si vypočítat, kolik zaplatí za rohlíky.
Kdybych měla psát o jeho osobnosti podrobněji, tak by to bylo na tlustou knihu. Mám období, kdy ho miluju, a kdy nenávidím. A před časem mě zase dostal do kolen - poslal mi scan a sledovací číslo na Pullip doll, kterou mi objednal z Ameriky a která dorazí příští týden.
Vůbec nevím, která to bude, prý to je překvapení k Vánocům, které jsou taky kryptofašistickým přežitkem. Nicméně, aby jste to pochopili, já ho o nic nikdy neprosila a nikdy nebudu, na věci si ráda vydělávám sama.
Asi mi ji koupil,když si přečetl tenhle článek (jo, vím že sem chodíš!!). Už jsem mu poděkovala, nicméně děkuji zase.

Ale taky mě s tím strašně sereš...potom na mě všichni koukají jako na zlatokopku, která se s tebou přátelí, jen kvůli tvým penězům. Takže mi už nic prosím nekupuj..po stopadesáté tě o to prosím :)

Takže se těšte po Vánocích na box openning, pokud to do té doby vydržím (snad ano :D)
Mějte se fajn!

P.S.: To máme ale hezké počasí, co? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vrána Vrána | Web | 29. listopadu 2012 v 19:05 | Reagovat

Doufám, že ti panenka přijde v pořádku a že to s těma celníka nějak vyřešíš, aby došla v pořádku :-)
A na lidi kašli, někteří si to budou myslet vždycky, jak budeš mít v okolí někoho jen trochu bohatšího než jsou sami.

2 Kůzle Kůzle | 29. listopadu 2012 v 19:11 | Reagovat

[1]: No údajně to má být tak, že pokud má zásilka hodnotu do 150 euro,což je něco přes dvě stě dolarů,tak se clo neplatí, jen DPH, které mi prý také zaplatí,tak to bude vyřešené :D Spíše se bojím,aby něco nevyvedla ta Česká pošta,ale údajně to bude v pořádku, paní na celnici mě uklidnila přes telefon (ach, první zahraniční objednávka :D)

Jinak máš samozřejmě pravdu, je to k nevíře,ale asi s tím už nic neuděláme :)

3 Alice Alice | 29. listopadu 2012 v 21:15 | Reagovat

YAY! Těším se. Kamarád Tě má evidentě moc rád a chtěl potěšit :)

Já možná taky k Vánocům dostanu jednu z vysněných panenek. Ale budu se držet při zemi, je dostupná v čechách. XD

4 Kůzle Kůzle | 29. listopadu 2012 v 21:48 | Reagovat

[3]: Jojo, je to od něj strašně pěkné,ale já jsem v tomto směru relativně nesmělá a nerada přijímám tak drahé dary :D Jakou budeš mít? To musím vidět :D

5 Shiki Lucy Shiki Lucy | Web | 1. prosince 2012 v 17:30 | Reagovat

Když to čtu,jakobyto byla nějaká charakteristika na nějakého kluka z anime. Něco jako Usui z Kaichou :D Nikdy jsem zvědavá jaká ti přijde,určitě to bude mega roztomilé  :33  A počásí krásné,tady dneska celý dens vítilo sluníčko a sníh se nám vyhejbá :D

6 Kůzle Kůzle | 1. prosince 2012 v 18:44 | Reagovat

[5]: Tak to jsi přirovnala dobře, občas mi tak připadá XD Jojo, Usui je velmi dobré přirovnání, ještě ho občas přirovnávám k Howlovi ze Zámku v oblacích a k Yukimu z Gravitation (a super je,že jsou to všechno blonďáci a on taky :D). Doufám no, třeba na mě vymyslel nějaký žertík a přijde mi ta nejošklivější pullip na světě :D

7 Křehká Figurka Křehká Figurka | Web | 22. února 2013 v 21:29 | Reagovat

"kryptofašistický" :D:D:D.... to už jsem dlouho neslyšela :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama