Prosinec 2012

Můj milovaný Sebastian - box opening, recenze, popis a spousta, SPOUSTA fotek

28. prosince 2012 v 14:12 | Kůzle |  Pullip dolls
Hezký sluneční den všem,

už je to nějakou dobu, co Sebastiana mám u sebe doma, nicméně poprvé jsme se sešli ,, z očí do očí" v pondělí na Štědrý den. Sebastian je má vytoužená Pullip panenka o nichž jste se mohli více dozvědět v předchozím článku. Stejně jako u BJD i u Pullip bývá zvykem udělat tzv. ,,box opennig" ,aneb zaznamenat nějaký způsobem proces, kdy vytáhnete svoji milovanou Pullipku z krabice a poprvé na ni šáhnete. Na toto téma můžete najít mnoho videí na Youtube anebo na různých blozích. Pokud vám přišla vaše první Pullip doll je relativně těžké něco takového zaznamenat v klidu, protože jste hrozně natěšeni a nechce se vám moc fotit/natáčet, když ten okamžik O přichází.
Bohužel nezaznamenala jsem celý Box opening (z krabice od prodejce), protože když Sebby přišel, poprosila jsem mamku, ať ho schová. Jenže mamče přišla krabice moc velká, tak ho z ní vytáhla. Takže jsem se snažila zaznamenat proces, když jsem ho vytahovala už z orginální krabice přímo pod stromkem. No nic světoborného nečekejte, byla tma a já neumím fotit.

Inovace vs. debilita

27. prosince 2012 v 12:21 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Krásný den,
Jsem pro každou inovaci, uvítávám změny, pokud vedou k lepšímu a jsem ráda, že blog se snaží svoji platformu vylepšit a udělat uživatelsky přátelštější. Nicméně dle mého, změny, které předvedl v minulých dnech a které stále přetrvávají až doteď jsou opravdu velkým přešlapem vedle. Mnoho lidí se ptalo, proč nepřejdu jinam (ještě před změnami), že blog.cz stojí zaprd..nicméně mně stačil. Pro mé psaní článků, kde mám vždy jen pár fotek, mi přišel blog.cz naprosto dostačující.Taková větší reklama

18. prosince 2012 v 20:13 | Kůzle |  Pullip dolls


Jelikož se má Pullipková rodina úspěšně rozrůstá a základna v tuzemsku taktéž, rozhodla jsem se na FB založit skupinu věnovanou právě těmto panenkám. Můžete tam postovat fotky, videa, návody, cokoliv, co uznáte za vhodné. Taky se můžete na cokoliv zeptat, popřípadě diskutovat. Vítáni jsou jak majitelé pullipek, tak lidé, které tyto úžasné panenky zaujali a chtějí se dozvědět více. Pokud vás zajímají srdečně vás tam zvu. Najdete ji pod názvem Pullip panenky ČR, nebo pod tímto odkazem : http://www.facebook.com/groups/380977831997035/

*konec reklamy*

No a aby to nebyl článek jen tak o ničem, jak se máte? Jak trávíte předvánoční čas? Už máte napečíno a zabalené dárky?

Vánoční Víla 2012

14. prosince 2012 v 20:42 | Kůzle |  Věci zajímavé
Hezký večer všem,

Už druhý rok v řadě jsem se zúčastnila akce zvaná Vánoční víla. Jelikož tento rok to bylo celkem zmatkářské a cekou dobu to vypadalo,že žádná Víla nebude, rozhodly jsme se ji zorganizovat samy. Prakticky to vypadalo tak, že se cca 18 lolitek, které se vcelku znají domluvilo, že se vzájemně obdarují. Náhodným losování se vylosovaly páry, které měly za úkol si poslat balíčky z drobným překvapením.
Já svůj úkol splnila a má svěřenkyně by měla mít svůj balíček u sebe. A dneska jsem si šla na poště vyzvednout také balíček od mé Víly.
Jelikož jsem člověk netrpělivý a zvědavý, rozhodla jsem se balíček otevřít a udělat si menší radost, snad se Víla nebude zlobit :)
Musím říci, že i letos jsem byla velmi příjemně překvapena a Víla mi udělala ohromnou radost. Moc moc a moc za všechny úžasné věci děkuji, všechny je jistě unosím, a také musím pochválit Víly kreslící talent, který je úžasný ^^

Pullip dolls - Návod k objednání

13. prosince 2012 v 11:22 | Kůzle |  Pullip dolls
Hezký den,

Jak už jsem psala v předchozím článku, byla mi objednána moje vysněná Pullip doll, kterou mám už doma, ale slíbila jsem ,že ji rozbalím až pod stromečkem. (ne nemám, tak silnou vůli, poprosila jsem mamku,ať ji důkladně schová :D). Jelikož se několik lidí ptalo, kde a za kolik se dají objednat, rozhodla jsem se o tom napsat článek. Článků o Pullip doll, včetně jejích photoshotů tu bude povícero, tak jse založila speciální rubriku týkající se tohoto tématu.


Shopaholikův koutek 3

10. prosince 2012 v 23:21 | Kůzle |  Shopaholikův koutek
Hezký večer,

Jelikož teď vůbec kvůli zkouškovém období, stěhování a předvánočnímu shonu nic nestíhám, dám sem alespoň novinky, které jsem si pořídila v poslední době.

Taky tak hrozně teď všechno nestíháte?1) Šaty z Anna House

Ulovené na Votočvohoz za krásnou cenu. Jsou sice trochu kratší,ale to vůbec nevadí ^^

Nejlepší přítel paměti

7. prosince 2012 v 11:25 | Kůzle |  Věci známé i neznámé
Hezký den všem,

Každý rok, zhruba touto dobou už po několik let nastvává fáze hledání a kupování diáře, který mi bude sloužit celý nadcházející rok. Je to pro mne činnost relativně významná a přisuzuji jí určitou důležitost. Mnoho lidí v okolí namítá, proč si věci ,které nesmím zapomenout a musím udělat, nepíšu do mobilu, který mne na vše pohodlně upozorní a nemusím nic nikam manuálně zapisovat. Vždy odpovídám, že je mi tohle velmi cizí, protože zkrátka diáře ke mne patří a bez nich bych nemohla žít. Elektronická forma zapisování si věcí mi je nepříjemná, až nesympatická. A hlavně, mám takový pocit, že když si věc, kterou musím nezapomenout zapíšu do diáře, hnedka si ji zapamatuji. Diář mi prostě už několikrát zachránil studijní výsledky, nepříjmené situace, kdy jsem někomu nepopřála k narozkám, anebo , kdy jsem měla něco někomu donést.