Únor 2013

Letošní conování

25. února 2013 v 11:59 | Kůzle |  Věci zajímavé
Hezký den všem,

Máme tu už nějakou dobu nový rok a za chvíli (jestli ta odporná zima někdy skončí) nás čeká conová sezóna. Jako vždy působí na území naší skromné republiky několik stálic, ale také několik noviců. Letos bych chtěla navštívit, co nejvíce conů to půjde (plánuji si jich šest), tak uvidíme, zda to půjde.
Kvůli pořizování BJD jsem oželila cosplay, ten je plánován až na další conový rok,ale zase mi to tak žíly netrhá, jak jsem myslela, zase prostě vytáhnu vytuněnou lolitu a budu se pařit ve vrstvách spodniček.
Musím se přiznat, že se opravdu nemohu dočkat té atmosféry, krásných cosplayů, šíleného vedra, dlouhého cestování, spousty přátel, které zase uvidím, nových lidí, s kterými se seznámím a lákavých prodejních stánků s must have věcičkama, které se mi pak doma stejně jen válí,ale bez nich by to nešlo.

Shopaholikův koutek 4

16. února 2013 v 17:05 | Kůzle |  Shopaholikův koutek
Hezký den všem,

i přes mé usilovné šetření jsem něco málo za poslední dobu nasbírala (pravda,že některé věci jsou ještě z prosince). Soustředila jsem se hlavně na lolitu a na věci, které unosím. Většina věcí jsou velmi výhodné nákupy, které jsem tam ,,nemohla nechat". Však to znáte :D

1) Bodylinovské šaty z CC
Bohužel mi nejsou (zatracená prsa),takže se budou muset přešít na sukni, nebo prodat. Ještě přemýšlím co s nimi..


Pseudo návod, jak si našetřit horentní sumu

12. února 2013 v 20:04 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy

Hezký večer,

Jak jsem už psala u Box Openingu Valleriana, momentálně si šetřím na drahou věc..na šíleně drahou věc. Vlastně tak drahou,že bych za ní mohla mít spoustu buranda, ranec mang, jeden zájezd někam, neuvěřitelnou hromadu lízátek, deset conů, možná jedno oježděné auto a určitě zaplacenou autoškolu i s rezervou na opravné zkoušky.
Je to BJD, tedy asijská Ball jointed dolls z voňavého resinu (polymérová prykyřice prosím). Pro 90% lidí naprostá zbytečnost, pro mne obsese.

Danshi Koukousei no Nichijou - recenze

11. února 2013 v 20:45 | Kůzle |  Anime recenze
Hezký večer,

Přicházím s další recenzí anime, dnešní titul se jmenuje Danshi koukousei no nichijou (kráceně Danshi).

Když mi bylo toto anime doporučeno, vůbec jsem nevěděla o čem je řeč a co mám čekat. Na ČSFD jsem si zkráceně přečetla, že je to anime zabývající se životem party klučicích studentů v komickém hávu. Nu tak proč ne, přestat na to koukat mohu vždy, s touto myšlenkou jsem začala Danshi sledovat.
Anime je velmi nové, vzniklo v roce 2012 a má 12 epizod.


Votočvohoz mind fuck

5. února 2013 v 11:12 | Kůzle |  Věci zajímavé
Znáte Votočvohoz? Ne? Ale to je strašná škoda!
Nejen,že tam seženete spoustu skvělého oblečení a toho nepotřebného se zbavíte,ale také se tam často od srdce zasmějte.

Na tuhle stránku jsem se zaregistrovala cca před třemi lety, kdy tam ještě nebylo moc uživatelů, ale i tak jsem sehnala super kousky v podobě nových Conversek za pětistovku, krásných šatů z Orsay za stovku a podobně. Kupující a prodávající byly ve velké míře spolehlivé a vládla tam fajn amtosféra, jak v prodeji a nákupu, tak v diskuzích a tématech, kde vám rády poradily.
Ovšem po letech začalo být Votočvohoz známější a přitahovalo více a více slečen toužících po výhodných nákupech. Atmosféra začala být trochu více anonymní a začaly se ve velké míře objevovat podvodnice, které si cíleně zakládaly profily na okrádání. Jednu z největších změn ale absovovaly fóra a diskuze. Je to asi půl roku, kdy mi zaručují, že když se kouknu na jakékoliv vlákno, kde je více než 50 příspěvků, od srdce se zasměju.

Box opening - Vallerian aneb velké zklamání Sebbyho

1. února 2013 v 17:50 | Kůzle |  Pullip dolls
Tak po delší době jsem zase tu, připravena se více věnovat blogu (měla jsem teď více práce).
Konečně se dostávám k Box openingu Valleriana, druhé Pullip, který dorazil minulý rok,ale tak nějak jsem se k tomu dostala opravdu až teď :) Snažila jsem se ho udělt trochu už příběhový, přeci jen ho otevíral Sebby, který se opravdu těšil na nový přírůstek...škoda,že jsem ho tak zklamala :)

Jinak co se týče panenek celkově, udělala jsem před měsícem zásadní rozhodnutí a rozhodla si našetřit na královnu všech královen - BJD. Musím říci,že jsem si měsíc už asi nic nekoupila (takže shopping updaty tu budou velmi pomálu) a tak nějak se to snažím střádat,ale jde to ztuha. Určitě o tom ještě napíši článek. Tím se dostávám k tomu, že řeším, zda si nezaložit druhý blog, věnovaný přímo panenkám..byly by tam jejich photoshooty, postřehy atd. Na druhou stranu si říkám, proč to nemít tady, když to budu prokládat i jinak zaměřenými články, Doufám,že vám tedy panenkovské téma moc nevadí, ale pro mě jsou prostě důležitými společníky.