Kůzle běží o život

21. dubna 2013 v 9:22 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Hezký den všem,

Věděla jsem, že poslední dny před odevzdáním bakalářky budou hektické,ale netušila jsem, že až tak. Bakalářku jsem měla dopsanou už asi před třemi týdny, jen jsem dodělávala poslední kosmetické úpravy a čekala na přeložený abstract,takže jsem věděla,že blížící se termín není až tak strašidelný. Vytisklou bakalářku jsem si vyzvedla ve čtvrtek odpoledne a odevzdávali jsem v pátek odpoledne. To co mi ovšem napsala jedna ze spolužaček den (večer) před odevzdáním bakalářky, mi přivodilo infaktový stav. Na studijním oddělení ji totiž řekli,že bakalářku bude muset nechat převázat, protože ji v prohlášení chybí tahle věta: ,,Současně prohlašuji,že souhlasím se zveřejněním této práce podle 75b zákona č.111/1998 Sb". Samozřejmě jsem si uvědomila, že já jsem na tom stejně, protože tuhle větu tam nemám. Paradoxem bylo, že v metodických pokynech a na bakalářské semináři nás o téhle podstatné věci nikde neinformovali.
Takže po mém hysterickém záchvatu, který jsem nazvala: ,,Co to kurva jako má být?" a kdy bakalářka třikrát letěla přes pokoj a můj přítel to všechno poctivě vytrpěl, jsem přemýšlela nad nádhradním plánem.Všichni mě utrvdili v tom,že budu někam muset zajet (asi do Ústí) a nechat zrovnu expresně bakalářku vytisknout (což by stálo 1500-2000!!). Po tom mě bral naprostý rapl, protože jsem si uvědomovala, kvůli jaké prkotině to musím absolvovat. Navíc jsem ani takový finanční obnos neměla, protože jsem čekala na výplatu. Takže to představovalo neřešitelný problém. Ten večer jsem skoro nespala a i když mám teď řežim ,,velmi lehkého jídla", šla jsem si pro pytel brambůrků a udělala jsem si takový Bridget Jones-related večer. Vadilo mi, že práce, kterou jsem rok dělala, obětovala ji toho mnoho, ztroskotá na takové prkotině. Navíc jsem si nebyla jistá, zda stihnu zajet do Ústí i s expresním vytištěním a do odpoledne se vrátit na studijní a stihnout ji odevzdat. To mě také děsilo.
Takže v pátek ráno jsem vstávala v 6 hodin a běžela na naše studijko. Tam mi řekli,že mi to kvůli tomu opravdu nemohou přijmout a že s tím musím něco udělat (opravdu rada nad zlato).

7.30 h - Jsem běžela do dvou mosteckých copy center, kde v jednom mi řekli,že to nejde a v druhém mi poradili, že mám jít zkusit se zeptat zpátky do mého knihařství, třeba by mohli rozdělat desky.

8.05 h - Stála jsem před knihařstvím, to má otevřeno od devítit (nojo,ale co kdyby mi řekli,že to nejde, to do Ústí pak nestíhám)

8.10 h - Volám do Ústí, jak tedy, tam mi to nikdo nebere.

8.30 h - Už se hroutím,nevím co mám dělat, jestli čekat na odpověď nebo jet do Ústí

8.45 h - Jdu domů a balím si pomalu věci

8.5. h - Stepuju před knihařstvím, čekám až otevřou

9.05 h - Vychrlím na paní můj problém, ona mi odpoví,že to předělají, ale neví kdy. Poloviční allejůjá..

9.15 h - Jsem zase doma, nahrávám na flashku opravenou verzi

9.30 h - Jdu do knihařství,ale tam mi paní řekne,že dnes nemají tiskárnu,že jí musím přinést vytisklé ty tři stránky, což je velký problém,protože my tiskárnu nemáme, naši taky ne a vlastně tu neznám vůbec nikoho, kdo by mi to mohl vytisknkout (tři stránky..), copycentra jsou cca 45 minut cesty a já nevím, jestli to stíhám.

9.45 h - Po zavolání mamce a vysvětlení problému mě navádí na mosteckou nemocnici, kde pracuje a já tam běžím.

10.00 h - Příjezd do mostecké nemocnice.

10.30 h - Mám vytištěné ty tři stránky a běžím zpátky do knihařství.

10.48 h - Dobíhám tam, vrážím paní stránky do ruky a modlím se, ať to dlouho netrvá

11.15 h - Paní mi volá,že je to hotové

11.25 h - Vyzvedávám předělanou bakalářku, běžím na studijní

12.05 h - Dostávám zápočet od vedoucího a bakalářku oddevzdávám na studijní

13.00 h - Jsem dočista mrtvá a vyčerpaná.

Takže takhle vypadalo odezvdáné bakalářky, jsem hrozně ráda, že to mám za sebou a bakalářka mi může už tak políbit zadnici (i když ano, musím jí ještě obhájit).

Byla jsem fakt naštvaná, protože si myslím,že se jednalo o šílenou prkotinu, kterou jiné školy neřeší a celkově mě dost naštvalo ta neinformovanost o tomhle. Kdyby mi to spolužačka nenapsala, bakalářku asi ani neodezvdám.

Nutno říci,že včerejšek mi náladu zlepšil, protože rodiče pro mě přichystali skromnou oslavu narozek v místní restauraci. Dostala jsem naprosto epesní dort (dole je fotka spolu s originálem), spostu dobrůtek (hlavně alkohol XD). Oslava byla moc fajn,ale spíš jsem slavila bakalářku, než dnešní narozky :D


Tak se mějte hezky a pokud budete psát bakalářku, raději se koukněte, jestli máte všechny byrokratický náležitosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 21. dubna 2013 v 10:27 | Reagovat

Tak tomuhle se říká odysea ^^" Obdivuju, žes to nakonec takhle zvládla

2 Akihiko Akihiko | 21. dubna 2013 v 11:20 | Reagovat

Musela si to mít těžký :DD Mohla bych se zeptat kdy máš narozeniny?

3 Kůzle Kůzle | 21. dubna 2013 v 11:34 | Reagovat

[1]: Děkuju,už bych to nechtěla nikdy opakovat. Doufám,že diplomka bude mnohem lehčí. :)

[2]: :D Ale říkala jsem si,že někteří jsou na tom mnohem hůř, třeba chudáci ani neodevzdali. Dneska ^^ Ale vůbec to nehrotím ,je to učící den :)

4 Tereza S. Tereza S. | 21. dubna 2013 v 15:25 | Reagovat

Jsem moc ráda, že už to máš z krku... Nezdá se to, ale je to horor. :D

A ještě jednou vše nejlepší! :)

5 Shiki Lucy Shiki Lucy | Web | 21. dubna 2013 v 17:31 | Reagovat

Obdivuju tě jak jsi to zvládla. Naštěstí ti štěstí přálo ^^  Já jako největší panikářka bych to asi nedala :DD
Všechno nejlepší k narozeninám! Hodně štěstí mnoho podařených conů,né tolik problémů se školou a už jen štětsí :3!

PS: Odpoved na komentář ohledně Kuroko no Basket.

Rozhodně se do něho pusť je to dokonalé! Všechno je přeložený,malá část je na uložto( prý tam byli všechny,ale bohužel se to promazalo)  ,ale já mám všechny česky.Krom 15,ta se ještě musí dobře načasovat jinak mám vše :). Pokud budeš chtít můžeme se domluvit a já bych ti to třeba poslala přes skype či nějak :)

6 Křehká Figurka Křehká Figurka | Web | 21. dubna 2013 v 21:05 | Reagovat

no wau...tak málo řádků, které byly tak hodně dramatické jsem už dlouho nečetla aneb napsal sám život ...vůbec se nedivím názvu tvého záchvatu...nezapomeň je tam seřvat na 3 doby až to (určitě) uspěšně obhájíš ! :)
Přeji všechno nejlepší k narozeninám - zdraví, pevné nervy, a úspěšně získaný nejeden titul :) atd. atd. :)))

7 Kůzle Kůzle | 21. dubna 2013 v 22:44 | Reagovat

[4]:Fakt jo, myslela jsem ,že to bude mít mnohem hladší průběh. Moc děkuju ^^

[5]: Já jsem taky strašně panikařila, a fakt obdivuji přítele,že to vydržel :D
Jinak moc děkuji za odpověď, už to stahuji,tak jsem moc zvědavá :)

[6]:Že ano, třeba by se podle toho dal natočit nějaký akční film :D  No uvidím, nicméně fakt bych jim doporučila tuhle ,,drobnůstku" napsat do metodologie,protože na tom asi pohořelo dost lidí. Moc moc děkuju za přání ^^

8 Vrána Vrána | Web | 27. dubna 2013 v 16:59 | Reagovat

Tak to tě lituju, taková prkotina fakt nasere. U nás na Masárně jim stačí prohlášení, že jsme to vyracovali samostatně. Brácha teď odevzdával oborovou bakslářskou práci a vzali mu to jen s tímhle. Ale hlavně, že se to nějak vyřešilo :-)

9 Kůzle Kůzle | 8. května 2013 v 0:37 | Reagovat

[8]: Jasně no..já mám pocit,že na všech normálních školách ti neřeší :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama