Červenec 2013

Kůzlecí obsese,aneb BJD no.2

24. července 2013 v 13:12 | Kůzle |  BJD
Hezký den,

Jak někteří víte (i když se to snažím skrývat),jsem platonicky zamilovaná do Sebbyho z Kuroshitsuji. I když je to hrozně mainstream charakter,miluji hlavně jeho osobnost a verzi v manze. Ta se docela zásadně liší od anime,kde si ho scénaristi udělali hodně podle sebe.

Rozhodla jsem se,že bych chtěla alespoň jeho BJD. Žádný BJD cosplay,ale čistě BJD,která bude jím a bude mít jeho charakter. Tak jsem začala hledat nějaký model, který mu je alespoň trochu podobný. Narazila jsem na Osirise od Immortality of Soul ,jejichž model je silně Sebastianem inspirovaný, jenže měl jednu vadu - je strašně moc drahý. 550 dolarů bych možná někdy našetřila,ale ta částka je bez očí, paruky, face upu,dopravy, cla, oblečení..zkrátka by mě Osiris vyšel na moc vysokou částku,kterou bych do BJD nechtěla investovat.

Podivuhodná přátelství

12. července 2013 v 21:05 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Hezký večer milí čtenáři,

Dnešní článek bude poněkud depresivní,ale je fajn znát více názorů.
Jakožto rozený introvert, jsem nikdy nebyla zvyklá mít kolem sebe moc přátel,ale o to jsem měla bohatší vnitřní svět. Nová přátelství mi dělalo problém navazovat, což přetrvává až doteď. O to víc mě pak semele, když člověk, kterého pustíte blízko k sobě a otevřete se mu, vás jednoduše využije pro své potřeby a pak se na vás vykašle,když si najde jiný objekt zájmu.


Infantilism

10. července 2013 v 10:58 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Hezký den milý čtenáři,

Touto problematikou jsem se nejednou zabývala, ale nedá mi pořád spát, protože čím jsem starší, tím je to horší. Hovořím o infantilnosti.
Když jsem byla malá, hrála jsem si spíše s autíčky, protože mimina a Barbíny mě krapet děsily,takže panenky mi nebyly kupovány. Vždy si ale pamatuju,že jsem měla moc ráda hračkářství a našla jsem tam věc, kterou jsem musela mít. Pradoxně to byla nějaká kravina, ve stylu hopsakoule s medvídkem uprostřed, nebo nějakou pitomou postavičku. Ale vždy jsem si raději než hračku, vzala knihu, anebo si hrála na paní učitelku. Takže hračky mě vesměs nikdy nebavily a nejraději jsem oblézala papírnictví.