Září 2013

Kůzle fotí

25. září 2013 v 22:49 | Kůzle |  BJD
*photos of BJDs heavy*

Hezký večer milí čtenáři,

Jak název článku napovídá, budeme se věnovat fotografování. Fotografie mne vždy fascinovala, ten proces, kdy zachytíte jedinečný okamžik, avšak jsem to nikdy neuměla a navíc jsem ani nenašla nic co by mě bavilo fotit. Příroda je sice hezká,ale jako línému začátečníkovi se mi nechtělo fotit zelené věci,které na fotkách budou vypadat všechny naprosto stejně. Pak se ale objevily BJDs, které jsou krásné, mobilní, nikdy se netváří blbě, na tváři nemají beďáky a ani vám nezavřou oči.
Největší problém byl,že jsem nikdy neměla vlastní foťák (haha) a používala přítelovu krávu (rozumějte velký Nikon), s kterou jsem to neuměla, neb na ní bylo spousty tlačítek. Navíc se nevešla ani do jedné mé kabelky a pravidelně jsem ji někde nechávala.

Shopaholikův koutek 6

23. září 2013 v 18:55 | Kůzle |  Shopaholikův koutek
Hezký den milí čtenáři,

Poslední dobou si skoro vůbec nekupuji nic do svého šatníku..a můžete dvakrát hádat, co za to může (nápověda: je to malé a resinové). Pravdou ovšem také bylo,že jsem navštívila všechny letní cony a srazy,což bylo dost finančně náročné. Navíc jsem si pořídila nové tělo (BJD tělo samozřejmě :D) a hlava už je na cestě,takže každou chvíli čekám nový přírůstek.

Ale stejně se nějaké finance našly pro pořízení si pár kousků pro radost.

1) Pandí penálek
Vzpomínáte si na ten článek o infantilním rozhodování? Tak tady je výsledek :D

Kůzle jede na dovolenou

16. září 2013 v 15:00 | Kůzle |  Já já já jenom já
..Po dvou letech! I když je to jenom na rodinnou chatu, která leží mimo civilizaci a vůbec není luxusní..tak se nehorázně těším. Konečně změny prostředí, konečně žádní lidi, konečně příroda a focení. Počasí sice má být nic moc, takže žádné koupání, slunění nebo válení se večer na zahradě nebude..ale to nevadí :D


Tak za týden nashledanou!

A kolik ta sranda stojí?

15. září 2013 v 22:00 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Dobrý den milí čtenáři,

Přiznám se,že mi věta, kterou jsem nazvala tento článek už nehorázně leze krkem. O čem je řeč?

Když děláte nějaký nevšední koníček, anebo vlastníte nějakou věc, dokonce i když jedete na dovolenou nebo kupujete auto, spousta lidí se vás na tuhle otázku zeptá. Přitom já si myslím,že vůbec není důležitá, pokud tedy člověk nemá o danou věc zájem a ptá se z toho důvodu,že by si ji chtěl koupit.

Nejvíce to pociťuji u BJD. Když jsem kluky měla na Advíku a Natsconu, 95% dotazů bylo ohledně ceny. Já chápu,že je to informace, která je pro mnoho lidí zásadní, ale spíše bych uvítala dotazy, které by člověku řekly více, typu: ,,Jaká je to společnost?" ,, To je vlastní faceup, nebo společnosti?", ,,Jak se takové BJD udržují?" a podobně..


Bakuman - recenze

6. září 2013 v 14:35 | Kůzle |  Anime recenze
Zdravím vás milý čtenáři,

Dneska si dáme další anime recenzi, jedná se o anime Bakuman. Na toto anime jsem se začala koukat hlavně proto,že mě zajímalo, jak vlastně vzniká manga. A to přesně se v Bakumanovi dozvíte. Celé anime vypráví o dvojici mladých kluků, která se chtějí stát profesionálním mangakou, tedy člověkem, jež se živý kreslením a vydáváním mangy.Akicon..high class con?

4. září 2013 v 10:00 | Kůzle
Zdravím vás milý čtenáři,

Omlouvám se za další conový článek (hlavně těm, které to nezajímá) a také za další stěžovací článek (to víte, už stárnu..).

S dobrou vírou, úsměvem na rtech a s tím,že ,,zase udělám přednášku na conu, abych obohatila nějaký program", jsem napsala email na uvedený kontakt na stránách Akiconu. Pro letošní Akicon jsem vybrala dle mého názoru moji nejkvalitnější přednášku a to Japonský marketing, který je jak docela zábavný,tak i poučný a zajímavý.
Když jsem ,,žádost" o přednášení psala, tak nějak se mi matně vybavilo,že jsem Akiconu psala i minulý rok a že jsem žádala také o přednášení - dokonce stejné přednášky, která tenkrát nebyla hotová. A taky jsem si s docela překvapením uvědomila,že mi Akicon nebyl schopný ani odpovědět, zda má zájem nebo nemá..,,ale tak co, třeba to bude leto jiné..", pomyslela jsem si.