Prosinec 2013

Tak...však víte!

31. prosince 2013 v 10:00 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Hezký den milí čtenáři,

Další rok je za námi a já stále nemohu uvěřit, jak to všechno rychle utíká (ano vím, mluvím už jako důchodce). Nechci se pouštět do soudů o tomto roce, byl prostě takový jaký byl, ani nijak špatný, ani nijak úžasný.
Nicméně přeji vám do nového roku spousty zdraví, štěstí, lásky, pohody a doufám,že se vám vyplní všechny vaše sny.

Jsem moc ráda,že sem chodíte ♥

Užijte si novoroční oslavu a klidně do komentářů mi napiště, jak budete slavit. Já postoupila o několik levelů výš a tenhle rok to nebude forever alone, nad anime a arkádami, ale budu dokonce koukat na anime a hrát arkády s mou milovanou Anasis ♥ :D

Tak šťastný Nový rok!365 days around me

30. prosince 2013 v 17:55 | Kůzle |  Věci zajímavé
Hezký den milý čtenáři,

Už o tohmle projektu přemýšlím delší dobu, protože mi přijde opravdu zajímavý. Kromě toho by zajiš'toval určití pravidelný chod blogu. Jedná se o projekt "360 days around me". O co že jde? Prakticky každý den vyfotíte nějakou fotku. Může to být fotka úplně čehokoliv - vašeho jídla, nějaké krajinky, učení, poličky, momentky, činnosti, zkrátka meze se nekladou. Jde o tom, abyste nepodváděli a každý den fotili.
Série sedmi fotek se vždy zveřejní na konci týdne a tenhle proces budete opakovat po dobu jednoho roku. Nevím ,kde se projekt vzal, ale poprvé jsem ho zahlédla i Kvičky a Mats Christiany.

Tak snad se vám projekt bude líbit a nebude vás nudit. Byla bych ráda, kdyby do toho šel nědko se mnou :) Od středy začínáme ^^

Vánoční nadílka + speciál

29. prosince 2013 v 13:41 | Kůzle |  Já já já jenom já
Hezký den milí čtenáři,

Původně jsem si říkala,že nechci psát článek o tom, co jsem dostala k Vánocům..jenže pak začali blogeři, co sleduji tyhle posty zveřejňovat a mně se to, jako čtenářovi, moc zalíbilo. Asi to bude ten kus stalkera v každého z nás xD
Letošní Vánoce byly velice vydařené (nemyslím tím vůbec dárky), užili jsme si spolu s rodinou krásný den plný pohody a vše proběhlo bezstresově. Přesně z tohohle důvodu mám Vánoce opravdu ráda. Pyšná jsem také na to,že jsem skoro vůbec nezapli televizi a celý den si akorát pouštěli hudbu a povídali si..takže ani nevím, jaké byly letošní pohádky.

Přemýšlím,že někdy o našich Vánocích napíšu, protože jsou ..no řekněme trochu jiné xD

Co se dárků týče, hrozně ráda nakupuji ostatním a koukám na to,jak dárky rozbalují s radostí. Spíše než dražší dárky se snažím zaměřovat na originální dárky, nebo velmi osobité. Byla jsem vcelku rozpacích z počtu dárků,co jsem dostala a jejich ceny..je toho opravdu ranec a fakt si nemyslím,že jsem byla tak hodná O_O Mamča mi řekla,ať si nestěžuji,že je to tak jen letos vyjímečně a že jí také baví nám dělat radost.

No tak nějaké fotky:

Veselé a nestresové

24. prosince 2013 v 8:00 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Hezkíý den milí čtenáři,

Asi jako na každém blogu, i já vám popřeju krásné Vánoce, které si doufám náležitě užijete. Momentálně na sociálních sítích čtu pořád, jak se nikdo na ně netěší, že je to akorát stres a otrava..ale v tomhle směru razím myšlenku "jaké si to uděláš, takové to máš". My s rodinou slavíme Vánoční svátky velmi alternativně a žádný stres se nekoná..tak doufám,že to bude tak i u vás ;)

Takže krásné Vánoce"Hry" pro snící lamy

18. prosince 2013 v 21:07 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Hezký dobrý den,

Předzkouškový frmol je dnešním dnem konečně za mnou a já si zase mohu v klidu užít pár dní, alespoň částečného odpočinku. Taky se vám tak nechce v současné době chodit do města plného lidí?

Během předzkouškového jsem přemýšlela, že vcelku zanedbávám blog. Také jsem přemýšlela o jeho zrušení, protože návštěvnost je velmi malá, články ne až tak zajímavé a prakticky se tu skoro nic neděje. Zkusím tomu dát ještě šanci, přeci jen se mi nechce rušit něco, co jsem 3 roky budovala..ale stejně. Příští rok chci začít s projektem "360 around",tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet.