Únor 2014

Ing. Pitomec

28. února 2014 v 10:55 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Hezký den milý čtenáři,

Dneska se dotknu takové problematiky, která mě trápí. A také tu konečně nebudu mít obrazové téma (i když je tu mám už připravené).

Jak někteří víte, jsem v prvním ročníku inženýrského studia..studuji vysokou školu. Na tom není vůbec nic zvláštního a jelikož v posledních letech byl vysoký nárůst vysokoškoláků, dá se říci, že je to takový normální stav. Jenže, já studii vysokou SOUKROMOU školu. Tohle slovo je pro mnoho lidí v naší zemi, jako červený plápolající prapor pro býka.

360 days around me - 5. až 7. týden

17. února 2014 v 19:54 | Kůzle |  365 days around me
Hezký večer,

je tu další díl obrazového deníčku, tentokrát mám jeden veliký rest a tím jsou přechozí tři týdny, které jsem sice nafotila,ale stále nějak nestíhala zveřejnit.
Momentálně nám zase začíná další semestr a profesoři se začínají nepříjemně zmiňovat o tom, že bychom měli už pomalu začít pracovat na diplomce..člověk dopíše bakalářku a ani si neoddychne a už to začíná nanovo. Za dva týdny mám odevzdat zadání,tak jsem zvědavá. Půjčila jsem si už literaturu potřebnou k práci,ale nevím jaká síla mě donutí si ji otevřít.

Tak tady jsou fotky ^^

BJD backstory a jejich vztahy

9. února 2014 v 17:32 | Kůzle |  BJD
Hezký den milí čtenáři,

Dotaz mé milé Shiki Lucy, mě inspiroval k sepsání tohoto informačního článku.
Dopředu varuji, pokud někoho moc nezajímají mé BJDs, nečtěte to, bude to dlouhé a nudné. A taky - článek obsahuje Boys Love (reklama :D)
Zkrátka si to jen přečtěte, pokud vás zajímají mé dollky a to, co se skrývá za jejich pozadím, tedy tzv. "backstory", jak jsou spárováni a jaké vztahy k sobě mají.

Obrazárna

8. února 2014 v 21:02 | Kůzle |  BJD
Hezký večer,

Trochu si z toho začínám tady dělat obrazárnu, ale teď jsem měla vcelku zase hodně práce (nemocná kolegyně), takže se mi to i tak trochu hodí. Příští týden je ze začátku také hektický, ale někde veprostřed bych snad měla být schopna sem zase něco duchaplného napsat.
Zdá se ale,že příští týden bude zábavný protože:
♦ V pondělí jedu do Prahy na koncert Depeche mode
♦ V úterý budu stále v Praze a trochu se tam porozhlídneme
♦ Ve středu se jde zase po dlouhé době nakupovat
♦ Ve čtvrtek do čajovny
♦ V sobotu jedu na BJD sraz opět do Prahy
Není to sice nic moc,ale v mém relativně normálním životě, je to vcelku odvaz :D

Poslední dobou jsem nafotila zase několik fotek mých BJDs. Byly určeny nejen do výzev, ale také některé byly nafoceny jen tak z hecu.
Tak třeba vás potěší.