BJD backstory a jejich vztahy

9. února 2014 v 17:32 | Kůzle |  BJD
Hezký den milí čtenáři,

Dotaz mé milé Shiki Lucy, mě inspiroval k sepsání tohoto informačního článku.
Dopředu varuji, pokud někoho moc nezajímají mé BJDs, nečtěte to, bude to dlouhé a nudné. A taky - článek obsahuje Boys Love (reklama :D)
Zkrátka si to jen přečtěte, pokud vás zajímají mé dollky a to, co se skrývá za jejich pozadím, tedy tzv. "backstory", jak jsou spárováni a jaké vztahy k sobě mají.


Jak jsem v komentářích už psala, universum se dělí na tři hlavní linie. Zkrátka a dobře,tyto tři linie spolu nemají moc společného, nevylučuji, že by se někdy v backstory nemohli jejich účastníci setkat, ale je to spíš nepravděpodobné.
Příběh mám promyšlený myslím opravdu dobře. Za to mohou nudné přednášky ve škole, během kterých přemýšlím právě nad takovými věcmi :D Ještě dopředu říkám: příběh je mnohem mnohem propracovanější,ale není v mých silách sem všechno psát. Jedině kdybych se rozhodla napsat nějakou ságu. Pokud mne někde na conu/srazu/ulici odchytnete a zeptáte se na backstory, nebo třeba jen na nějaký charakter, moc ráda vám vykecám díru do hlavy..ale doporučuji to nedělat v zájmu zachování zdraví.
Aby byly jasné různé souvisloti a vztahy mezi nimi, musela jsem vypsat také nástin jejich charakterů. Je to tedy opravdu dlouhé, za což se upřímně omlouvám.

!Varování - příběhy obsahují jeblé charaktery se sklony k různým deviacím. Některé tyto deviace jsou společností odsuzované!

Začnu první a největší příběhovou linií:

1) Linie 1 - Andras a "spol."

Andras je takovým centrem tohoto backstory. Asi je to tím, že byl prvním charakterem a měl být také jeho posledním (ouha). Jenže pak se rozmohla má mánie ve tvoření charakterů a se to sekalo, jako Baťa cvičky.
V této lini vystupují postavy:

♦ Andras (již mám jako BJD)
Andras je relativně mladý démon, který byl před nedávnem vyhnán z pandemonia svým otcem. Důvodem bylo to, že se rozhodl vypěstovat kolonii fialek, aby peklo vypadalo lépe, což bylo poslední kapkou, která rozhodla o jeho vyhnanství. Do té doby se jeho rodina snažila Andrase napravit různými experimenty, které by změnily jeho povahu a udělaly z něho zlého démona požírající duše. Jenže Andras je prostě takový, je hodný a to až moc.
Miluje květiny, sladké, barevné věci, plyšové, roztomilé. Nepřipouští si nebezpečí a vůbec nepočítá s alternativou, že by mu mohl někdo ublížit. Ač se obléká velmi roztomile, je velmi statný a namakaný. Má obrovskou sílu, kterou nepoužívá.
Někdy je lehce mimo ve svém světě plném jednorožců a duhových motýlků. Má sklony k zachraňování lidí na ulici a často domů někoho přitáhne, aby se o něj postaral.

Chvíli po vyhnání bydlel sám a živil se prací všeho druhu (hlavně v zahradnictví). Při návštěvě knihovny, kdy si šel pro obrázkovou knížku, potkal někoho, kdo mu změnil život. A ten někdo byl Azazel. Andrase něčím přitahoval, nevěděl ale čím, protože Azazel byl jeho pravý opak. Oslovil ho, zjistil,že nemá trvalé bydliště, nabídl mu svoje a k jeho překvapení šel Azzy s ním. Ten den byl ještě na něj relativně hodný. Andras s nadějí, že si našel někoho, kdo ho bude mít rád s ním začal udržovat pseudo vztah, krom toho se do Azazela bezhlavě zamiloval a odpouštěl mu vše. Azzy je sadista a nymfoman, takže brutální sex bez citů je jeho denním šálkem čaje. Andras ale všechno trpí s nadějí, že s ním Azzy zůstane. Co ale Andrase zraňuje je Azzyho neustálé střídání partnerů a partnerek. Není dne, kdy by si Azzy domů někoho nepřitáhl a i před zraky Andrase s ním nebo s ní nesouložil.
Andras se proto snaží ještě víc získat jeho sdrce,ale zatím se mu to moc nedaří. Azzym umí být na něj hodný,ale jakmile mu dá naději,že bude vše v pořádku, hned provede nějakou podpásovku.

♦ Azazel (již mám jako BJD)
Rasou anděl, který měl milující rodiče. Nicméně se moc nevyvedl a v nebi prováděl šílené věci typu zapalování matčiny křídel a sprejování svatých objektů. Rodiče mu to odpouštěli, ale Azzyho to pak ještě víc všechno nudilo. Rozhodl se sestoupit na zem k smrtelníkům a i přes pláč matky prostě odešel. Azzy po sestoupení, se začal chovat ještě mnohem hůře než před tím. Kradl, podváděl, mlátil se, založil si gang šílenců, kteří prováděli vcelku těžké zločiny, Několikrát seděl za své činy v lochu, kde si nechal potetovat své tělo. Snažil se zakrýt veškeré znaky andělského původu, proto si začal barvit vlasy a využívat snad všechny znaky rebelství. Přidal se k metalcorové kapele, kde byl na pozici kytaristy a hrával po klubech a hospodách. Je oblíbený pro svoji prudkou povahu, a pro schopnost vypít enormní množství alkoholu. Stále se rve, souloží se vším, s čím může, ale vyhledává spíše "zlé" rasy a lidi. A proto skončil s Andrasem, když se dozvěděl, že se jedná o démona, hnedka toho využil. Nastěhoval se k němu a z jeho původně útulného bytečku plného roztomilých věcí udělal drogové a večírkové doupě.

Azzy je nymfoman a má rád násilí, nicméně je to taky tak trochu pozér. Je totiž ve skutečnosti velmi inteligentní a miluje čísla. A taky se může utlouct po sladkém, což se snaží před ostatními schovat. Sám je vlastně zmatený z toho, proč je pořád s Andrasem. Jenže něco ho k němu přitahuje a on ho nemůže prostě opustit. Když na to přijde, dokáže být velmi žárlivý. Živí se prodejem drog a příležitosním modelingem.

♦ Syoss (již mám jako BJD)
Mimozemšťan, "messenger of magic", tedy rasa, uzavírající kontrakty s lidmi na ostatních zemích (inspirace v Madoce).
Jsou obzvláště fixovány na malé dívky, které jsou nevinné, nezkažené a naivní. Messengers of magic jsou vysocí, milují čistotu, často nosí bílou a jsou "nadřazenou rasou", která dosáhla poznání a dalšího levelu vědění. Téměř neprojevují své emoce.
Syoss se svými druhy při výpravě na Zem havaroval a jeho posádka zemřela. Loď spadla do oceánu, Syoss se před jejím pádem katapultoval a dopadl tvrdě na zem. Při pádu ztratil vědomí.
Po probuzení se, zjistil,že se nachází v zapadlé uličce vcelku velkého města. Nepamatoval si z důvodu pádu své jméno, ani vlastně nevěděl čím je, a co tam dělá. Ve stavu zmatení mysli si vsugeroval, že ta dlouhovlasá blondýna na reklamním plakátů značky šampónů Syoss je on (Syoss má dlouhé bílé vlasy) a převzal toto jméno.

Potřeboval najít klidné místo ,kde si pročistí hlavu a promyslí další kroky a vydal se do města. Bloudil sem a tam, když to ho za cíp obleku zatahal malý roztomilý blonďáček, který mu řekl, že se mu líbí jeho vlasy a nabídl mu sponky s růžovými srdíčky do nich. Syoss byl potěšen tímto přátelským gestem a jelikož nikoho na Zemi neznal, pověděl mu svůj příběh. Cítil, že mu může důvěřovat. Andras mu v zápětí nabídl příbytek a Syoss to přijal s tím,že si tam promyslí další kroky.

Syoss se tedy zabydlel po boku Andrase a Azzyho. Azzyho moc rád neměl ,především mu vadil nepořádek, který Azzy dělal. Po čase si Syoss našel brigádu v místní kavárně, kde stále pomáhá. Vydělané peníze mu nic neříkají a tak si je Azzy s radostí bere. Syossův zvláštní život naboural příchod Isabelly do domácnosti, do které se zamiloval. Momentálně udržuje vztah s Isabellou a snaží se zjistit něco osvém původu.

♦ Isabella von Gebiss (již mám jako BJD)
Bývalá zoubková víla a starší sestra Anny von Gebiss. Svoji práci měla ráda až do té doby, než se ji stal úraz. Anny ji svým kladivem (viz Any bacstory) praštila omylem do hlavy. Po chvilkové ztátě vědomí sice věděla, kdo je, ale její osobnost se naprosto změnila. Vsugerovala si,že je princezna a že se musí o ni všichni starat. Musí mít vždy poslední slovo a všichni ji musí zahrnovat šatičkami, botičkami. Je pěkně jízlivá a nepřijemná, Pokud není po jejím vyvíjí psychický a fyzický nátlak. Cech Víl zuběnek už ji nemohl snést,tak ji zkrátka vyhodil a i Isa se přidala k Anny a žila chvíli na ulici. Po krátké době si jich všiml Andras a vzal je k sobě domů. Tam Isabella všechny sekýrovala a všem pila krev (kromě Andrase, kterému to připadalo roztomilé). Její oblíbená věta je "A ne a ne a ne!".

Azzy ji začal tak považovat za otravnou,že se rozhodl, že začne fyzickým nátlakem prodávat její tělo a vydělávat tak na tom (nutno podotknout,že Isabella je ještě malá dívka). Syoss věděl, že to nesmí dovolit, protože ho Isabella přitahovala a tak si ji začal kupovat poouze on. Jenže Syoss je naprosto androgynní bytost, tak jediné co s Isabellou dělali byla koverzace. Syoss si ji přes její povahu moc oblíbil a zamiloval se do ni. Do dneška s ní udržuje vztah, kdy ho Isabella považuje za svého prince a on se k ní chová, jako k princezně. Tento vztah je pro něj také finančně náročný.

♦ Anny von Gebiss (již mám jako BJD)

Narodila se, jako zoubková víla, jenže vždy postrádala potřebný talent. Ať se snažila, jak se snažila, nemohla posbírat tolik zoubků, jako její talentovaná sestra a ostatní kolegyně. Kvůli tomu byla terčem posměchu a šikany. Něco se v ní jednou hnulo a ona změnila taktiku. Obstarala si masivní kladivo a ignorující svůj zubní seznam začala navštěvovat dům za domem a vybouchávat lidem zuby z huby.
Když na to přišel cech, okamžitě ji vyhodil a ona se ocitla na ulici. Přepadávala lidi a obstarávala si tak obživu. Poté se k ní přidala také zblázněná sestra.
Když je Andras "adoptoval", Anny měla chvíli problém s adaptací,ale pak si zvykla. A kromě toho našla dobrého přítele a to Azzyho. Ten si ji i přes její vzhled oblíbil a objevil její potenciál. Přijal ji do svého gangu, kde Anny plní doteď úlohu útočné síly a mučícího nástroje. Kromě toho vykrádá domy a vše nosí Azzymu.

♦ Ještě nepojmenovaný charakter 1 (na BJD wishlistu)
Člen Azzyho gangu, upír, nosící pastel goth. Žárlivec, zamilovaný do Azzyho a nesnášející Andrase. Vcelku sadistický a zákeřný. Charakter ještě vypiluji.

♦ Ještě nepojmenovaný charakter 2 (na BJD wishlistu)
Člen Azzyho gangu, zatím mám představu jen o vzhledu

2) Linie 2 - Sebby a jeho rodina


Tahle linie bude stručná. Jejich příběhy mám promyšlené sice nejvíce,ale jsou zatím tak trochu tajné :)
Zasazena do období konce 18. stol v anglii až do součanosti

♦ Sebastian (již mám jako BJD)

Naprosto inspirován postavou Sebastiana Michaelise z mangy (ne z anime). Má všechny jeho charakteristické rysy, kromě dalších menších povahových změn.

♦ Lucy (ve fázi šetření)

Sebastianovo žena,která bývala člověkem. Narozena v urozené rodině, je hraběnkou ,ale svůj status nenávidí. Po zemřelé matce sdědila um v alchymii a určitou schopnost "zaujmout démony". Celé dětství se snažila sabotovat svoji roli hraběnky, nesnášela všechny věci, co musela dělat, ale nikdy nic neřekla. Snažila se pořád potají studovat a číst knihy. Maminku milovala, ale ta v jejích deseti letech záhadně zemřela. Poté byla trvdě vychovávána svým otcem, chůvou a dvěma sestrami. Černá ovce rodinny, kterou otec donutil uzavřít kontrakt s démonem, kdy mu byla nucena upsat svoji duši za cenu velkých obchodních úspěchů pro svého otce..zbytek backstory možná zveřejním někdy jindy :)

♦ Damien (na BJD wishlistu)

Prvorozený syn Sebastiana a Lucy, jedno z dvojčat, které "parazitovalo" na druhém. Damien je velmi silný a dokáže dobře bojovat. Je vychovaný a umí se pohybovat ve společenských kruzích. Ženy po něm jedou, neb je gentleman a umí to s nimi, ale on sám hledá svoji vysněnou princeznu, po vzoru svých rodičů.

♦ Vincent (na BJD wishlistu)

Druhorozený syn, dvouvaječné dvojče Damiena. Je velmi fyzicky slabý, a své narození málem nepřežil. Celá rodina mu pomáhá a on tak může žít. Často se může pohybovat jen díky vozíčku, nebo berlím. Po matce sdědil nadšení pro alchymii a stal se jejím učencem. Je abnormálně chytrý.

♦ Victoria (na BJD wishlistu)

Jedno z dvojčat. Victoria sdědila spíše vzhled otce. Jako jediná z rodiny neumí vůbec bojovat, i když je démon. Miluje umění a je talentovaná ve všech uměleckých směrech. Je velmi tichá a nedává své emoce najevo. Má děsivou zálibu v mrtvých lidských tělech, které pak umělecký zpracovává. Hraje na všechny hudební klasické nástroje a většinu dne maluje nebo šije a vyšívá.

♦ Rosemary (na BJD wishlistu)

Druhé z dvočat, sdědila vzhled spíše po matce. Rosemary je velmi cílevědomá dívka, která ví co chce, Ráda si obmotává muže kolem svých prstů a zahrává si s nimi. Umí dobře bojovat a sběr duší ji přináší hodně potěšení. Je dobrá manipulátorka. Jako všichni ostatní, miluje svoji rodinu.

3) Linie třetí - Dark elf

Chtěla jsem prostě fantasy linii. Tady mám zatím dva charaktery, které jsou oba na BJD wishlistu. Jedná se o dark elfa a jeho otrokyni. Mám určitou představu,ale chtěla bych si ji nechat ještě trochu usadit, než ji rozepíšu.

Jestli jste to někdo přečetl až sem, máte můj obdiv a moc vám zároveň děkuji. Pokud máte nějaký dotaz, ptejte se,zkusím stručně odpovědět :D
Snad se vám backstory líbí

Příště už určitě článek o něčem naprosto jiném.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 12. února 2014 v 12:07 | Reagovat

Fíha! *A*

2 Hiroko von Rabersdorf Hiroko von Rabersdorf | 12. února 2014 v 21:27 | Reagovat

Andras je sběratel zvířátek,.. vlastně se divím, že nemáš byt plný opuštěných koťátek a pejsků a kdovíčeho, co jsou lidi schopný vyhodit (ale co není může být :D). Přiznávám, že Andras zůstávám mým oblíbencem. :)
Lucy je mi kapku líto, dvoje dvojčata no ufuf.. to muselo být neprospaných nocí.
Jo a ten tvůj impulzivní kup bude patřit do první linie?

A čtení jsem si moc užila a chci víc!

3 Kůzle Kůzle | 12. února 2014 v 23:35 | Reagovat

[2]: Myslím,že to tu nevypadá jako v útulku jen z finančního důvodu, ale jinak by to tak asi bylo xD
Haha, ona je démonka,takže to vcelku zvládla dobře, ale první kluci ji dali vcelku zabrat, hlavně Damien, který byl vzpurný už od počátku :D

Ten je v první linii, je to vlastně ten upírek, jen pořád nemohu přijít na jméno,ale pár nápadů se už rýsuje a backstory se stává zase jeblé xD

Moc děkuji za přečtení a komentář, fakt jsem měla pocit,že to nikdo nečte :D Dobře, někdy napíšu víc :3

4 Rolnička Rolnička | 13. února 2014 v 10:19 | Reagovat

Na to, že jsem si to šl apřečíst kvůli Syossovi, tak jsem se dočetla až nakonec :D
Máš to parádně promyšlené a budu se těšit na další příběhy :)

5 Kůzle Kůzle | 13. února 2014 v 15:31 | Reagovat

[4]: Haha,tak to jsem ráda,že to alespoň trochu zaujalo :D
Děkuji, určitě ještě něco sepíši ^^

6 Arengil Arengil | Web | 14. února 2014 v 23:13 | Reagovat

Vidím, že to máš promakaný :)

7 Shiki Lucy Shiki Lucy | Web | 22. února 2014 v 17:06 | Reagovat

Jak jsem to četla, přehrávalo se mi to v hlavě jako film.Kdyby tohle bylo anime,myslím že by se mi přesně sedlo :3 . Andrásek je úžasná osobnost ,ale napadalo mě jak má asi velký byt - že tam naskládá úplně všechny. A opravdu jsem si oblíbila Isabellku (dobrá,malinko se v ní vidím :D)

8 Kůzle Kůzle | 26. února 2014 v 23:44 | Reagovat

[7]:Haha,to by bylo vskutku šílené anime :D
No, má takový brloh, měl ho hezky vyzdobený, než se k němu nastěhoval Azzy, ale oni jsou malý,takže se tam nějak naskládaj xD
To jsem ráda,že se líbí :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama