Březen 2014

Malý šicí update

16. března 2014 v 13:47 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Hezký den milí čtenáři,

Jestli někteří z vás sledují můj šicí seriál, ví, že jsem téměr před třemi měsíci začala šít. Kvůli nedostatku času se k této činnosti bohužel nedostanu tak často, jak bych chtěla, ale jednou za týden to zvládnu.
Teď jsem si nasadila trochu vyšší level a snažila jsem se ušít celý outfit.

Ušila jsem šaty + tričko + legíny..no tedy alespoň to trochu tyhle věci připomíná. Co se týče kvality a provedení, je to samozřejmě hrůza, švy jsou křivé, občas někde něco nevychází a zevnitř to vypadá, jako v bludišti, ale myslím,že na fotky to možná postačí.
Omluvte bezhlavé tělo, hlava je ve stádiu předělávání.

365 days around me - 8. a 9. týden

5. března 2014 v 21:03 | Kůzle |  365 days around me
Hezký večer milí čtenáři,

Přicházím s dalšími denními fotkami. Tentokrát se jedná o osmý a devátý týden. Některé fotky jsou foceny dost ve spěchu a jde to na nich vidět (třeba ty z práce), ale snad se vám to bude alespoň trochu líbit ^^

8. týden

Zápisky mentálně postiženého člověka

3. března 2014 v 19:37 | Kůzle |  Kecy kecy a ještě nějaké kecy
Hezký den milí čtenáři,

Mohu říci,že celý život jsem měla podivné koníčky. A vy jistě také, neb je mi jasné, kdo sem převážně chodí *mrk*. Vždy mě nadchlo něco, co nebylo zrovna obvyklé, ale ne z principu, nýbrž to byla přirozená reakce. Dělala jsem několik let Allkampf-Juitsu, což byl japosnký bojový sport, potom jsem se nadchla do astronomie, pořídila jsem si potřebné vybavení a zkoumala a zkoumala (dokážete si určitě představit pochybné výsledky, které z toho vznikly), po astronomii přišla záliba v larpu, v podivné literatuře a filmografii, po které jsem objevila Japonsko a jeho obsáhlou pop-kulturu.
Všechny tyto koníčky se míchaly s extravagantním oblékáním, ve kterém jedu už od deseti let a vcelku velmi uzavřenou povahou a sklony k samotářství. Není to nic zvláštního a takových lidí je mnohem víc (a mají třeba zajímavější koníčky)..nicméně proč to tedy píši?

Nikdy jsem se nesetkala s tak negativními reakcemi na mou osobu, jako v poslední době. Co se týče lolity, už jsem si také vyslechla spousty pokřiků, posměšků a urážek, ale nikdy nebyly tak pro mě nepříjemné, jako reakce ohledně BJD koníčku. Je to jednoduché - když jste v lolitě, nebo děláte cokoliv neobvyklého, smějou se vám většinou kolemjdoucí "civilisté", u nichž si to prostě vůbec neberete a jen se tomu zasmějete.

Shopaholikův koutek 8

2. března 2014 v 11:23 | Kůzle |  Shopaholikův koutek
Hezký den milí čtenáři,

Dneska jsem u pití kávy zkoumala rubriku "shopaholikův koutek" a musím říci, že jsem vcelku spokojená. Její název určitě již není aktuální, neb jsem zjistila, že intervaly ve kterých do ní přispívám, jsou čím dál tím delší, takže se rozhodně nejedná o shopaholismus. Moje skříň konečně dýchá (prodala jsem několik kousků a hodlám prodávat další), peněženka ovšem naducanější není. Však vy víte, kam to mizí..
Přivádí mě to na takovou výzkumnou sondu - jak je to u vás? Nakupujete oblečení pro sebe v současné době více než dříve nebo je to naopak?

Přesto několik kousků za poslední dobu přibylo, ta doba byla ale opravdu dlouhá. xD